• Rūmų premija įteikta žurnalistei Vilmai Kasperavičienei

  Rūmų premija įteikta žurnalistei Vilmai Kasperavičienei

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriaus sprendimu šiemet premija už ekonomikos ir verslo temų nagrinėjimą žiniasklaidoje skirta „Savaitraščio Kaunui“ žurnalistei Vilmai Kasperavičienei. Jos 2016 m. rašiniai pripažinti geriausiais.

  Tai jau ketvirtoji rūmų ir LŽS organizacijos premija. Ja siekiama skatinti žurnalistus daugiau domėtis ir žiniasklaidoje atspindėti ekonomikos ir verslo temas, analizuoti ūkio raidos ir verslo aplinkos problemas bei aktualijas.

  Konkursui pateiktus darbus vertinusi komisija geriausiai įvertino Vilmos Kasperavičienės darbus – kaip objektyviai atspindinčius verslo situaciją, skatinančius teigiamą visuomenės ir valdžios požiūrį į verslininką, ugdančius žmonių verslumą, atkreipiančius dėmesį į konstruktyvų verslo ir valdžios bendradarbiavimą.

  Vilmos Kasperavičienės rašinių herojai – verslininkai: tiek jauni, pradedantys, tiek patyrę, arba šeimos verslą kuriantys žmonės. Per asmenines patirtis pasakojama apie verslų sėkmės istorijas ir kliūtis, konkurenciją, kintančią verslo aplinką ir kt.

  Premiją laureatei tradicinio Spaudos baliaus metu Kaune įteikė rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis ir Apdovanojimų komisijos pirmininkė, rūmų tarybos narė Fausta Šeputytė.

  Pirmoji premija už ekonomikos ir verslo temų nagrinėjimą žiniasklaidoje buvo įteikta 2014 m. „INIT TV“ vyriausiajai redaktorei Vilmai Garlinskienei. 2015 m. premija įvertinta „Verslo žinių“ korespondentė Kaune Indrė Sesartė, 2016 m. – LRT laidos „7 Kauno dienos“ redaktorė ir žurnalistė Jurgita Pridotkaitė.

Skip to content