• Naujienos
 • RŪMŲ NOMINACIJOS – PADĖKOS IR PAGARBOS ŽENKLAI

  RŪMŲ NOMINACIJOS – PADĖKOS IR PAGARBOS ŽENKLAI

  Tradicinė nominacija „Aktyviausias Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų narys“ šiemet skirta trims įmonėms: UAB „Statybų ekonominiai skaičiavimai“, Kauno maisto pramonės mokyklai ir UAB „Koncernas Alga“. Nominaciją jos pelnė už aktyvų dalyvavimą Rūmų veikloje, pasiūlymus ir iniciatyvą formuojant ir atstovaujant verslo bendruomenės nuomonei, pagalbą organizuojant Rūmų renginius.

  Prizus aktyvausiems Rūmų nariams įteikė AB „Stumbras“, juos įteikė bendrovės technikos direktorė Aldona Volkienė.

  Nominaciją „Už svarų indėlį bendruomenei“ pelnė AB „Ūkio bankas“, svariai prisidedantis prie Kauno kultūros, verslo ir visos bendruomenės gerovės kūrimo. 2010 m. bankas vykdė ar rėmė per 40 socialinių projektų. Tam skirta beveik 3 mln. litų. „Ūkio bankas“ kartu su 40 kitų Lietuvos verslo bendrovių prisijungė prie Pasaulinio susitarimo už atsakingą verslą ir įsipareigojo savo veikloje diegti socialiai atsakingo verslo principus.

  Antras nominantas – UAB „Mantinga“, aktyviai dalyvaujanti Marijampolės bendruomenės gyvenime, įsteigusi labdaros ir paramos fondą. Paramai skirta 162 tūkst. Lt pinigais ir 256 tūkst. Lt vertės duonos pyrago gaminiais.

  Nominacijai prizus įsteigė „Noriu personalo sprendimų grupė“.

  Rūmų socialinės partnerystės komitetas kasmet vertina regiono profesinio mokymo įstaigas, rengia konkursus. Metų Kauno regiono profesinio mokymo institucijos vardą šiemet pelnė Paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, antrą vietą užėmė Socialinių darbuotojų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, trečiąją – Marijampolės profesinio rengimo centras. Prizus šiems nominantams įsteigė „Informacinių technologijų mokymo centras“.

  Verslo bendruomenės balsas turi būti girdimas – tik taip Rūmų misija gali pasiekti plačiąją visuomenę. Todėl jau ne pirmus metus renkamas Rūmų ambasadorius ir ambasadorė. Šie titulai šiemet skirti Faustai Puzanovienei, UAB „Metga“ direktorei (už aktyvią veiklą Rūmų taryboje, Rūmų vardo viešinimą Lietuvoje ir užsienyje, aktyvų dalyvavimą regiono veikloje atstovaujant Rūmų verslo bendruomenės interesams ir Verslo moterų tinklui), ir Mindaugui Misiūnui, Kauno kolegijos vadovui (už aktyvią veiklą Rūmų taryboje, aktyvų dalyvavimą viešose diskusijose, Rūmų vardo viešinimą akademiniuose sluoksniuose, aktyvų dalyvavimą regiono veikloje atstovaujant Rūmų verslo bendruomenės interesams ir stiprinant santykius tarp verslo, mokslo ir valdžios institucijų). Nominacijai prizus įsteigė „Gjensidige Baltic“ Lietuvos filialas ir SPA centrų tinklas „Saulėja“.

  Nominaciją „Bendruomenės angelas sargas“ pelnė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Algirdas Kaminskas, aktyviai bendradarbiaujantis su Rūmais. Jis apdovanotas firmos „All Design“ ir SPA centrų tinklas „Saulėja“ prizais.

Skip to content