• Naujienos
 • Rūmų metraštyje įrašyti nauji vardai ir nominacijos

  Rūmų metraštyje įrašyti nauji vardai ir nominacijos

  „Istoriją kuriame šiandien. Didžiuokimės ne tik praeitimi, bet ir dabartimi,“ – skelbė šiemetinio tradicinio rūmų bendruomenės vakaro programa. Gruodžio 8-osios vakarą į Raudondvario Menų inkubatorių susirinko beveik 270 verslo, valdžios, akademinės bendruomenės lyderių ir svečių. Didžiausios ir žinomiausios regiono verslo organizacijos – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų renginys šiemet buvo dedikuotas artėjančiam Valstybės 100-mečiui.

  „Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tokiomis oro sąlygomis negali džiaugtis nei verslas, nei visuomenė. Bet tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų“, – sveikindamas vakaro dalyvius kalbėjo rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis.

  Sveikinimo žodį vienai didžiausių šalies verslo bendruomenių tarė Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, jau antrą kartą iš eilės dalyvaujantis tradiciniuose rūmų metiniuose renginiuose ir pažadėjęs optimistiškai nuteikiančią „oro prognozę“ verslui.

  Seimo narė Aušra Papirtienė parlamento Kauno krašto bičiulių grupės vardu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams įteikė padėką už daugiau nei ketvirtį amžiaus vykdomą verslo bendruomenės telkimą ir atstovavimą, socialinio dialogo ir aktyvios bendrystės skatinimą, didžiulį indėlį į Kauno regiono klestėjimą ir žmonių gerovę.

  Renginyje vienas aukščiausių rūmų sistemos apdovanojimų – sidabro „Darbo žvaigždė“ įteikta rūmų viceprezidentui, UAB „Serfas“ direktoriui Sauliui Valuntai. Atkurtoji žvaigždė yra tiksli tarpukario ordino kopija.

  Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis bronzos „Darbo žvaigždes“ įsegė UAB „Aša“ direktorei Živilei Vaitkūnienei, konditerijos įmonės vadovei Jūratei Gulbinienei, UAB „Novameta“ direktoriui Mindaugui Jonuškiui ir UAB „Skaitos kompiuterių servisas“ direktoriui Virginijui Jasaičiui.

  Rūmų ambasadoriaus titulas už šiemet suteiktas trims asmenims: Verslo moterų tinklo Kauno regiono vadovei, UAB „Linolitas“ direktorei Saulei Motiejūnienei, rūmų Šakių atstovybės vadovui, UAB „Gulbelė“ direktoriui Arūnui Tarnauskui ir Kėdainių atstovybės vadovui, UAB „Nordic Sugar Kėdainiai“ vadovui Dainiui Cibulskiui.

  „Darbo žvaigždės“ medaliu šiemet apdovanota UAB „SDG grupė“ personalo vadovė Aušra Kerzienė.

  Prezidentas Benjaminas Žemaitis rūmų „Padėkos ženklu“ už puikų rūmų veiklos strategavimą, šaunų komandinį darbą ir didžiulį asmeninį indėlį į 2017 m. veiklos rezultatus apdovanojo rūmų generalinę direktorę Olgą Grigienę.

  Šiemet pirmą kartą įteiktos keturios naujos nominacijos. Rūmų prezidento nominacija „Sėkmės žingsnis“, skiriama sėkmingai startavusioms, ypatingų rezultatų pasiekusioms ir perspektyvioms įmonėms, atiteko UAB „Telesoftas“ ir UAB „Miesto alėja“ viešbučiui „HOF Hotel“.

  Nominacijos Metų investicija“ pirmuoju laimėtoju tapo UAB „Hegelmann transporte“. Jos investicijų suma šiemet viršijo 18 milijonų eurų – Domeikavos seniūnijoje statomas vienas didžiausių Lietuvoje logistikos centras, kuriame bus sukurta 250 naujų darbo vietų.

  Nauja rūmų nominacija „Inovacijų lyderis“ skiriama už sukurtus inovatyvius produktus, inovatyvių technologijų įdiegimą ir mokslinių tyrimų pritaikymą gamyboje. Šį titulą pelnė UAB Akvatera„, sukūrusi analogų pasaulyje neturintį produktą „Nature’sProtectionSuperiorWhiteDogs“.

  Dar viena tik šiemet įsteigta nominacija „Už tvarų verslą“ apdovanota socialiniais projektais garsėjanti UAB SDG.

  Tradicinė nominacija „Už svarų indėlį visuomenei“ šiemet skirta Jonavos bendrovei „Baldai Jums“.

  Metų mokymo institucija pripažintos Kauno technikos profesinio mokymo centras ir Kauno informacinių technologijų mokykla.

  Regiono nugalėtoju eksporto srityje pripažinta Kėdainių sausų ir skystų statybinių mišinių gamintoja UAB „Sakret“.

  Šventėje dalyvavo Kaune išrinkti Seimo narys Lauras Stacevičius, Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, VšĮ „Versli Lietuva“ generalinė direktorė Daina Kleponė, Investuotojų forumo vykdomoji direktorė Rūta Skyrienė ir kiti svečiai, o didžiausią būrį sudarė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai.

  Artėjančiam valstybės jubiliejui skirtoje šventėje koncertavo visą pasaulį išnaršęs didžiausias Lietuvoje studentiškas tautinio meno ansamblis – Kauno technologijos universiteto tautinio meno ansamblis „Nemunas“. Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui skirtą programą atliko operos solistas, tarptautinių konkursų laureatas, šiemet stažavęsis Milano garsiojoje „La Scala“ ir jau spėjęs užkariauti ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių klausytojų simpatijas Eugenijus Chrebtovas.

  Vėliau publiką linksmino populiarusis Violetos ir Viliaus Tarasovų duetas. Renginį vedė Asta Stašaitytė Masalskienė.

  Dėkojame šio vakaro rėmėjams:

  Mecenatas – uždaroji akcinė bendrovė „Hegelmann Transporte“

  Generaliniai rėmėjai – uždarosios akcinės bendrovės „Iceco žuvis“ ir „Detavita“

  Rėmėjai – uždarosios akcinės bendrovės „Baltijos polistirenas“, „Tranzito paslaugų centras“, „Autotoja“, akcinė bendrovė „Lytagra“ bei Jūratės Gulbinienės įmonė

  Partneriai – Kauno rajono savivaldybė, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla, Kauno kolegija, uždarosios akcinės bendrovės „ViaBaltica“, „Italiana LT“, “ ir akcinė bendrovė „Volfas Engelmann“

  Ačiū sakome: įmonėms „Higėja“, „Kauno grūdai“, „Daumantai LT“, „Aconitum“, „SDG“, „SPA Saulėja“, skyrusioms dalyviams savo gaminių ir paslaugų kuponų.

  Šventės fotogalerija

Skip to content