• Naujienos
 • Rūmų klubo susitikimas – MB „MFurniture“

  Sausio 25 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) verslo bendruomenė svečiavosi MB „MFurniture“, kur vyko Rūmų klubo susitikimas. KPPAR narius svetingai pasitiko įmonės savininkas bei vadovas Šarūnas Mančas. Rūmų bendruomenės klubo tikslas – telkti verslo bendruomenę, susipažinti su įmonių veikla, technologiniais pokyčiais ir pasiekimais.

  MB „MFurniture“ savo veiklą pradėjo 2013 m., kaip korpusinių baldų gamintojai. Bendrovė specializuojasi nestandartinių baldų interjerui gamyboje tiek iš plokščių, tiek iš natūralios medienos. Pagrindiniai įmonės gaminiai: prieškambario, virtuvės, miegamojo, svetainės, viešbučių, vaiko kambario bei kiti baldai. MB „MFurniture“ taip pat teikia patalpų matavimo, baldų projektavimo, baldų montavimo paslaugas.

  Bendrovė tiki, kad stilius turi būti atidžiai subalansuotas tarp funkcijos ir komforto. Jų kruopščiai gaminami baldai ir kiti namų interjero sprendimai yra įgyvendinami atsižvelgiant į novatoriškas dizaino koncepcijas, kokybiškas medžiagas bei technologiškai pažangius gamybos procesus.

  Šiandien, savo intensyvaus tobulėjimo, profesionalumo, kūrybiškumo bei atidumo detalėms dėka, įmonė gali didžiuotis turėdama gausų klientų ratą.

  Rūmų bendruomenės klubo susitikime taip pat buvo pasveikinti ir naujai prie Rūmų prisijungę nariai, o Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas, UAB „Omniteksas“ valdybos narys Vydas Damalakas jiems įteikė Rūmų nario pažymėjimus.

  Kviečiame susipažinti:

  UAB „Sapropel Organics“

  Daugiau nei  28-erius metus veikianti įmonė užsiima organinių ekologiškų trąšų, sapropelio pagrindu, gamyba. Produktai yra skirti profesionalams, mėgėjams bei pramonei.

  VšĮ Lietuvos Indonezijos verslo rūmai

  Lietuvos Indonezijos verslo rūmai (LIVR) veikia kaip strateginė sąsaja tarp Lietuvos ir Indonezijos ekonomikų. LIVR atstovauja Lietuvos ir Indonezijos įmonių verslo interesams – nuo bendros rinkos analizės iki specifinių rinkos segmentų paieškos pagal kliento poreikį. Pagrindinė veikla – pagalba abiejų šalių įmonėms ieškant naujų investavimo galimybių bei užmegzti verslo ryšius, rasti tiekėjus bei pirkėjus.

  UAB „Limo trading company“

  Įmonė užsiima higienos reikmenų (dantų pasta) didmenine prekyba, importu bei teikia tarpininkavimo paslaugas.

  MB „WeZoop“

  Įmonei priklauso registruotas prekinis ženklas „Rituami“ – tai rauginto pieno produktas, praturtintas baltymais, vitaminais ir mineralais.

  MB „FINSET EU“

  Mažoji Bendrija „FINSET EU“ – nepriklausomas PVM ir akcizų grąžinimo iš Europos Sąjungos ir Jungtinės Karalystės paslaugos tiekėjas transporto įmonėms (kuro kortelės, konsultacijos).

  MB „Metalforma“

  Įmonė užsiima metalinių laiptų gamyba, taip pat pontoninių tiltų gamyba ir statyba, teikia lengvų perdangų įrengimo paslaugas.

  MB „Garbanota“

  Menininkės Dovilės Aleksonės įkurtas prekės ženklas „Garbanota“ – tai išskirtinių rankinių, kosmetinių, kuprinių gamyba ir prekyba.

  UAB „GL Baltic“

  Įmonė teikia atstovavimo ir agentavimo paslaugas užsienio įmonėms, gaminančioms produktus ir programas, skirtas pramoniniam cheminiam vandens apdirbimui, užmezgant bendradarbiavimo ryšius su Lietuvos įmonėmis.

  IDV Marius Vėbra

  Marius Vėbra  teikia didmeninės ir mažmeninės prekybos kvepiančiais ir vitaminizuotais dušo filtrais paslaugas.

  UAB „Kvapai ir spalvos“

  Įmonė jau 14 metų užsiima kosmetikos gamyba, atstovauja prekės ženklus: „Spalvoti kvapai“ ir „Harmos SPA cosmetics“. „Spalvoti kvapai”- natūralios kosmetikos gerbėjų jau gerai žinomas ir vertinamas vardas. Didžiuosiuose šalies prekybos centruose, mugėse ir šventėse pristato įvairią produkciją, skirtą kūno priežiūrai ir grožiui puoselėti. 14 metų gamindami natūralias grožio priemones gamintojai atrado savo unikalų trijų dedamųjų sėkmės receptą – rūpestį aukščiausia kokybe, siekį patenkinti klientų poreikius ir veiklą vykdyti saugant aplinką.

  IDV Jovita Simanavičienė

  Atstovauja šeimos įkurtą kaimo turizmo sodybą „Dobilynė“. Tai – privataus poilsio erdvė, veikianti ištisus metus, skirta jaukiam atitrūkimui nuo darbų rutinos bei miesto šurmulio.

  Prisistačius visoms įmonėms – naujoms KPPAR narėms, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas, UAB „Omniteksas“ valdybos narys Vydas Damalakas padėkodamas už šiltą priėmimą MB „MFurniture“, įteikė padėką  savininkui bei įmonės vadovui Šarūnui Mančui. Taip pat Kauno PPAR viceprezidentas kvietė tapti aktyviais Rūmų bendruomenės nariais, pasinaudoti visomis rūmų teikiamomis galimybėmis siekiant užmegzti naudingus kontaktus, vienas kitą geriau pažinti.

  MB „MFurniture“ vadovas pasveikino svečius, pakvietė apžiūrėti gamybines patalpas, kur originalių ir stilingų dizainų baldų projektai iš brėžinių, modernios technikos ir profesionalų dėka, įgauna pavidalą ir keliauja į užsakovų objektus.

  Kaip ir KPPAR verslo bendruomenės klubų susitikimams įprasta, susirinkusieji, skanaudami gardžias vaišes bei kavą, turėjo galimybę labiau susipažinti su naujais nariais, pabendrauti ir keistis kontaktais.

  Dėkojame MB „MFurniture“ savininkui Šarūnui Mančui už svetingą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubo narių priėmimą.

Skip to content