• Naujienos
 • Rūmų klubo susitikimas „Eolte“

  Rūmų klubo susitikimas „Eolte“

  Vasario mėnesį Rūmų klubo dalyvius į svečius pakvietė UAB „Eoltas“, 2013 m. rugpjūčio mėnesį įžengusi į trečią sėkmingos veiklos dešimtmetį.

  Didžiulis užrašas „Viskas automobiliui“ Žemaičių plente daug kam žinomas ir matomas. Kelioms dešimtims bendruomenės narių buvo smalsu „iš vidaus“ apžiūrėti didžiausią Lietuvoje „Eolto“ autopaslaugų centrą ir milžinišką detalių sandėlį.

  Pasak bendrovės generalinio direktoriaus Tomo Skėrio, didmeninės ir mažmeninės prekybos bei serviso paslauga teikianti kompanija yra daugiau kaip 80 autodalių gamintojų įgaliotieji atstovai Lietuvoje ir Baltijos valstybėse. „Eoltas“ specializuojasi prekiaudamas variklio ir važiuoklės atsarginėmis dalimis Europoje, Azijoje ir Amerikoje pagamintiems lengviesiems ir komerciniams (mini) automobiliams. „Eolto“ 27 mažmeninės prekybos centrai veikia visuose pagrindiniuose šalies miestuose, Latvijoje ir Estijoje.

  Rūmų klubo nariai apžiūrėjo UAB „Eoltas“ autopaslaugų centrą. Bendras moderniai įrengto komplekso plotas siekia 13 tūkst. kv. m: tai 10 tūkst. kv. m ploto sandėlis, 2 tūkst. kv. m ploto automobilių dalių ir įrangos prekybos centras, apie 1,2 tūkst.kv. m ploto automobilių remonto centras (servisas), administracinės ir pagalbinės patalpos. Tai iš esmės naujos kartos autopaslaugų kompleksas, kokių šalyje iki tol nebuvo. Jame sandėliuojama apie 80 000 pavadinimų automobilių detalių, o iš vakaro iki 18 val. elektroninėje parduotuvėje užsakytos dalys jau kitą rytą pristatomos į bet kurią vietą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.

  Bendrovės apyvarta nuo 2010 m. nuosekliai auga. Pernykščių metų pajamos sudarė 29,8 mln. eurų, šiemet tikimasi pasiekti 33,8 mln. eurų apyvartą. Pernai Lietuvoje parduoda 1,9 mln. detalių, t.y. praktiškai po dvi detales kiekvienam eksploatuojamam automobiliui.

  „Eolto grupėje“ dirba apie 360 žmonių. Bendrovės patalpose įrengta galerija, kurioje eksponuojami ilgamečių įmonės darbuotojų rankų įspaudai. Tarp jų – ne tik aukščiausio lygio vadovų, bet, pavyzdžiui, ir daug metų bendrovėje dirbusios valytojos auksu tviskantis rankos įspaudas.

  Bendrovė dalyvauja rūmų programoje „Narys – nariui“: taikoma 10 proc. nuolaida detalėms ir serviso paslaugoms. Šiuo pasiūlymu gali naudotis ne tik įmonės, bet ir jų darbuotojai.

  Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis pasveikino ir naujo nario pažymėjimus įteikė trims Kauno bendrovėms: UAB „Nordtext“ (vertimų paslaugos), UAB „Grand ERP“ (IT sprendimai įmonėms) ir UAB „Regasta“ (jos šūkis „Švarus oras ir ekonomiškas išteklių naudojimas“).

Skip to content