• Rūmų klube – egzotika

    Rūmų klube - egzotika

    Pirmasis šį rudenį Rūmų klubo susitikimas buvo kupinas egzotikos: kelionių agentūrų tinklas „West Express“, turintis 21 biurą Baltijos šalyse, pakvietė į meksikietiško maisto ir gėrimų restoraną „Agave“. Renginyje buvo pristatyta egzotiška kelionė po Centrinę Ameriką (Gvatemala, Hondūras ir Salvadoras – išlikusio majų pasaulio širdis) ir partneris aviakompanija „Aeroflot“.

    „West Express“ teikia visas turizmo paslaugas: organizuoja verslo keliones, konferencijas, darbuotojų motyvacines keliones, rūpinasi svečių iš užsienio sutikimu bei apgyvendinimu, planuoja asmenines poilsines ir pažintines keliones. Ieškodami klientams geriausio pasiūlymo naudoja daugiau nei 10 skirtingų kelionių paslaugų paieškos sistemų. Ši agentūra rengia apie 30 proc. Lietuvos rinkos verslo kelionių. „West Express“ paslaugomis naudojasi daugiau kaip 5000 Lietuvos ir užsienio įmonių, o dirbama su daugiau nei 5000 kelionių paslaugų tiekėjų visame pasaulyje.

    Atsakymai į užklausas pateikiami pagal ISO standartus – ne ilgiau kaip per 2 val. ir kiekvienai užklausai pateikiamos kelios pasiūlymo alternatyvos. Suteikiamas patikimumo ir saugumo jausmas visos kelionės metu – ją užsakant, keliaujant ir grįžtant.

    Agentūra organizuoja seminarus ir darbo grupių susitikimus neįprastose aplinkose: idėjų generavimas kopiant kalnuose ar dalyvaujant pažintinėse ekskursijose; komandos formavimas degustuojant, gaminant pasaulio virtuvių valgius; pasitikėjimo savimi ir komanda ugdymas slidinėjant, nardant, būriuojant; darbinio azarto skatinimas stebint aukšto lygio sporto rungtynes.

Skip to content