• Naujienos
 • Rūmų klube – apie mobilius sprendimus versle

  Rūmų klube – apie mobilius sprendimus versle

  Vasario 9 d. tradicinis Rūmų klubo susitikimas įvyko vienoje iš VšĮ „Technopolis“ įsikūrusių inovatyvių įmonių – rūmų narius į svečius pakvietė UAB „Agmis“. Ši bendrovė teikia profesionalias informacinių sistemų, interneto svetainių, taikomųjų programų projektavimo, programavimo, integravimo ir palaikymo paslaugas, o jos klientų yra JAV, Vokietijoje, Švedijoje, Airijoje, Belgijoje ir kt. Lietuvoje bendrovė dirba su žiniasklaidos portalu alfa.lt, Ūkio banku, UAB „Alna Software“, VšĮ „Investuok Lietuvoje“, UAB „Omnitel“ ir t.t.

  UAB „Agmis“ direktorius Saulius Kaukėnas, UAB „Omnitel“ valdymo vadovas Kęstutis Pečiulis ir UAB „Interinfo“ pardavimų ir marketingo vadovas Saulius Vanagas pasakojo apie mobiliųjų įrenginių rinkos tendencijas Lietuvoje, sėkmingiausias mobiliąsias aplikacijas pasaulyje bei kuo mobilūs sprendimai gali būti naudingi kiekviename versle.

  Kaip jau įprasta, neformalioje klubo aplinkoje bendruomenei prisistatė nauji rūmų nariai. Tai UAB „Gintarinis suvenyras“, VšĮ amatų ir menų centras „NaujaSirena“, kurianti originalias „Sirena“ vardines rankines, UAB „Pop Test“ (viskio baras), UAB „Salpronė“ (šviežių salotų ir daržovių gamyba ir eksportas), UAB „Accounting in style“ (įmonių finansinės veiklos analizės paslaugos ir konsultacijos), UAB „Verslo aljansas“ (darbo sauga, kokybės valdymo sistemos, statinių priežiūra), UAB „PZU Lietuva“, UAB „Adeo Web“ (el. sprendimų įmonė), UAB „Teltonus“ (prekyba dažais, transporto priemonėmis), AB „UniCredit Bank AS“, UAB „ECDLTE“ (kompiuterinė įranga), UAB „Ainava“ (patalpų valymo paslaugos, darbų sauga), UAB „Softera Baltic“ (sertifikuotas Microsoft partneris) ir UAB „Inalva“ (transporto, eksporto, medienos paslaugos).

  RŽ inf.

  Rūmų klubo susitikimo UAB „Agmis“ akimirkos

Skip to content