• Rūmų klube – apie interjero naujoves ir vyną

  Rūmų klube – apie interjero naujoves ir vyną

  Vasario 24 d. įvykusio Rūmų klubo vakaro šeimininkės buvo dvi bendradarbiaujančios Rūmų įmonės – interjero dizaino ir interjero medžiagas gaminančios UAB „Interjero elementai“ ir UAB „All group“, įsikūrusios salone „Interjero erdvė“, Kuršių g. 7, Kaune.

  Apie interjero medžiagas ir verslo interjero stilistiką, jo atnaujinimą pasakojo UAB „All group“ direktorė, dizainerė Rūta Valušytė, pateikusi iliustracijai konkrečių pavyzdžių.

  Gražų akcentą vakarui suteikė svečiai iš Anykščių – AB ,,Anykščių vynas“ (įmonė yra Panevėžio PPAR narė) direktorė Violeta Labutienė, pristačiusi natūralius juodųjų serbentų ir vyšnių vynus „Voruta“.

  Pasak bendrovės direktorės, daugiausia perspektyvų prekiaujant užsienyje turi šiemet nacionaliniu paveldu pripažintas juodųjų serbentų vynas „Voruta“ ir naujai išleistas to paties pavadinimo vyšnių vynas. Natūralus vyšnių vynas „Voruta“ konkurse „Lietuvos metų gaminys 2010“ apdovanotas aukso medaliu.

  Dalyviams buvo pristatyta vyno gamybos technologija, papasakota apie šio gėrimo įvertinimą įvairiuose konkursuose, apdovanojimus. Renginio metu vyko vynų „Voruta“ degustacija.

  Nuotraukoje: verslo žmonės bendravo jaukioje aplinkojeSkip to content