• Rūmų klube – apie dizainą ir poilsį

    Rūmų klube – apie dizainą ir poilsį

    Šįkart rūmų klubo narius į svečius pakvietė UAB „Interjero elementai“, įsikūrusi prekybos salone „Artis“. Jauki, laisvam bendravimui nuteikianti aplinka padiktavo ir susitikimo temą – dizaino idėjos ir sprendimai, o artėjanti vasara – gera proga pakalbėti apie atostogų maršrutus.

    Salone „Artis“ pristatomi įvairūs dizaino sprendimai tiek darbo, tiek namų aplinkai. Pasak bendrovės „Interjero elementai“ direktoriaus Giedriaus Bučo, darbe praleidžiame nuo 500 iki 800 tūkstančių savo gyvenimo valandų. Tad nuo to, kokia aplinka mus supa, ar skiriame pakankamai dėmesio ergonomikai, kaip jaučiamės biure ir darbo kėdėje, priklauso ne tik mūsų savijauta, sveikatos būklė, bet ir darbo efektyvumas. Dabar vyraujanti tendencija – natūralumas ir paprastumas. Klubo nariams buvo pristatyta ir itin ergonomiška kėdė, ir akustinės plokštės, ir naujos ekologiškos apdailos medžiagos.

    Kad galima puikiai pailsėti ir Lietuvoje, akcentavo UAB „Eura“ direktorius Antanas Būda, o daugeliui neatrastų vietų esama ir Kaune. Bendrovė siūlo beveik penkias dešimtis įdomių kelionių maršrutų, kuriais keliaujant neteks tik tysoti paplūdimyje ir valgyti. Prasmingas ir turiningas poilsis, pasak A.Būdos, yra geriausias atokvėpis nuo darbo, įtampos ir stresų.

    Rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis pasveikino naujus rūmų narius: UAB Optimus CRM“, UAB „Transer“, UAB „Doriteks“ (viešbutis Ibis Kaune), UAB „Efcom“. Į rūmus taip pat įstojo IĮ „Persian Art“ ir UAB „Universal Business Group“.

Skip to content