• Naujienos
 • Rūmų klubas Raseinių r. tekstilės bendrovėje „Danspin“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) – didžiausia Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkianti organizacija (šiuo metu vienija 871 narį), rugsėjo 27 dieną surengė išvyką į Raseinių rajone įsikūrusią tekstilės bendrovę „Danspin“, kur vyko  Kauno PPA rūmų bendruomenės klubo renginys.

  UAB „Danspin“ – tai Danijos kapitalo įmonė, kurios pagrindinė veikla – natūralios vilnos ir sintetinių pluoštų paruošimas, karšimas – verpimas ir kiliminių  siūlų gamyba. Įmonėje veikia 20 gamybos linijų, kuriose dirba daugiau nei 420 darbuotojų. Bendrovė gamina verpalus pagal aukščiausius kokybinius reikalavimus. Čia suverpti siūlai virsta kilimais. Galutinė verpalų tarnavimo vieta – tai privatūs namai, viešbučiai, kruiziniai laivai ar net lėktuvai.

  „Danspin“ ne tik gamina verpalus, bet ir kuria naujus gaminius, siūlo naujas idėjas kilimų gamintojams.  Įmonė palaiko tiesioginius ryšius ir bendradarbiauja su daugeliu kilimų fabrikų Europoje, taip pat yra žinoma ir Lietuvoje, kaip socialiai atsakinga įmonė, palaikanti ne vieną kilnią iniciatyvą. Verpalų čia gali gauti ugdymo įstaigos ar menininkai savo kūrybiniams sumanymams realizuoti. Tai – geranoriška pagalba, skirta tam, kad nė viena gera idėja ir iniciatyva nebūtų užgniaužta.

  Rūmų bendruomenės klubo susitikime gausiai susirinkusius verslo atstovus sveikino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Vydas Damalakas. Kauno PPAR viceprezidentas sveikino naujai prisijungusius narius bei įteikė jiems Rūmų nario pažymėjimus.

  Rūmų bendruomenės klubo tikslas – telkti verslo atstovus, susipažinti su įmonių veikla, technologiniais pokyčiais ir pasiekimais.

  Trečiadienio popietę Raseinių rajono įmonėje „Danspin“ vykusio renginio metu, Rūmų bendruomenei prisistatė ir pažymėjimus atsiėmė 11 naujų įmonių – narių.

  Kviečiame su jais susipažinti:

  UAB „Biorival“

  Įmonės pagrindinė veikla – degintos medienos gamyba, taikant japonišką technologiją „Shou Sugi Ban“, kuri skirta gaminti išskirtinius medienos gaminius, apdorojant medieną ugnimi. Profesionalūs UAB „Biorival“ meistrai paruoštą medieną apdegina specialioje „Shou sugi ban” krosnyje, kurios dėka susidaro unikalus ir tvarus anglies sluoksnis. Speciali „Shou Sugi Ban“ technologija, kurią  bendrovė taiko gamyboje, yra įkvėpta senų japoniškų tradicijų.

  UAB „ABTECH LT“

  Daugiau nei 13 metų veikianti įmonė specializuojasi paviršiaus valymu ir padengimu, tai pagrindinė veikla, kurioje sukaupę didžiausią patirtį. Inovatyvi UAB „ABTECH LT“ naudoja naujausias technologijas, todėl kokybė ir šiuolaikiniai sprendimai yra neatsiejama įmonės darbo dalis. Teikiamas paslaugas įvertino statybos, pramonės, transporto įmonės, bei privatūs asmenys, taip pat turėdami specialistų komandą ir patirtį pradėjo teikti paslaugas didžiausioms transporto infrastruktūros statybos bendrovėms. Griežti kokybės reikalavimai ir kruopšti tiekėjų atranka įmonei leidžia pasiūlyti pažangiausias paviršiaus paruošimo ir padengimo technologijas. „Verslo žinių“ rengiamo kasmetinio smulkiojo ir vidutinio verslo konkurso „Gazelė“ UAB „ABTECH LT“ buvo pripažinta 2017 ir 2018 metų „Gazele“, kuri įteikiama sėkmingiausioms ir sparčiausiai augusioms kompanijoms.

  UAB „Mūsų odisėja“

  Prieš daugiau nei 25 metus savo veiklą pradėjusi uždaroji akcinė bendrovė „Mūsų odisėja“ teikia pažintinių kelionių Lietuvoje ir užsienyje organizavimo paslaugas.

  MB „Graviruoja“

  Mažosios bendrijos „Graviruoja“ teikiamos paslaugos tai: verslo dovanos, suvenyrai, reklaminė atributika, tiesioginė DTG spauda ant tekstilės, lazerinis graviravimas, UV spauda.

  UAB „Linev Systems EU“

  Įmonės pagrindinė veikla – bagažo, krovinių saugumo kontrolės, rentgeno prietaisų bei įrengimų surinkimas ir gamyba.

  UAB „REVISION LT“

  Tai verslo turto valdymo procesų kompanija, įkurta prieš 9 m., siūlo sprendimus apie esančio arba naujai įsigyto turto apskaitą, valdymą, kontrolę, leidžiančią efektyvinti verslo veiklą.

  UAB „Archigroup Lt“

  Įmonė teikia statybos užbaigimo, geodezijos, kartografijos, projektavimo, žemėtvarkos paslaugas.

  UAB „Finbro“

  Paskolų palyginimo platforma, teikianti profesionalią pagalbą ir asmeninius pasiūlymus finansinėms paslaugoms gauti.

  VŠĮ „Elektrėnų profesinio mokymo centras“

  Formalaus ir neformalaus profesinio mokymo teikėjas, pagrindinio ir vidurinio ugdymo, perkvalifikavimo, o taip pat kvalifikacijos kėlimo organizatorius.

  UAB „AN Group“

  Uždaroji akcinė bendrovė, įkurta prieš daugiau nei 24 m, užsiima didmenine kosmetikos ir medicininių prekių prekyba.

  AB Birštono sanatorija „Versmė“

  Įmonė teikia profesionalias gydymo, sveikatos stiprinimo, reabilitacijos, poilsio ir grožio puoselėjimo paslaugas.

  Po visų įmonių trumpų prisistatymų, atsiimant pažymėjimus, Kauno PPA rūmų viceprezidentas Vydas Damalakas naujai prisijungusiuosius kvietė tapti aktyviais Rūmų bendruomenės nariais, pasinaudoti visomis jų teikiamomis galimybėmis, siekiant užmegzti naudingus kontaktus, vienas kitą geriau pažinti. Taip pat Kauno rūmų prezidentas dėkodamas už svetingą priėmimą UAB „Danspin“ direktoriui Rosvaldui Kunickui įteikė padėką, kuris susirinkusią verslo bendruomenę pakvietė į trumpą pažintinę ekskursiją po gamyklą. Čia vilna atkeliauja iš Naujosios Zelandijos, Islandijos, Kinijos, Mongolijos, Turkijos, Graikijos, Ispanijos, Anglijos ir kitų pasaulio šalių.

  Raseinių rajone įsikūrusi tekstilės bendrovė „Danspin“ yra puikus pavyzdys, kad santvarkų sandūroje griuvęs ūkis gali vėl atsirasti – tarsi iš niekur. Ant sunykusių fermų griuvėsių atsirado galingas tekstilės fabrikas, nors tokios krypties verslo šiuose kraštuose niekada nebuvo. UAB „Danspin“ Andrušaičių kaime įsikūrė 2002 metais. Per parą perdirbamas vilnos kiekis yra nukerpamas nuo daugiau kaip 10 tūkstančių avių.

  Apžiūrėję gamybines patalpas, svečiai bendravo neformalioje aplinkoje, galėjo labiau susipažinti su naujais nariais, užmegzti pažintis bei keistis kontaktais.

Skip to content