• Rūmų klubas „Raganėje“

  Rūmų klubas „Raganėje“

  Kovo 29 d. rūmų verslo bendruomenės nariai sugūžėjo į prie pat Kėdainių, nedideliame Sirutiškio miestelyje įsikūrusią kavinę-parduotuvę „Raganė“. Kauno PPA rūmų Kėdainių atstovybės narė, šios kavinės savininkė Daiva Gronskienė pakvietė pasisvečiuoti, paskanauti ypatingų rankų darbo virtinukų ir lietuviško midaus. Erikas ir Jūratė Augustinavičiai, MB „Šušvės midus“ savininkai, svečius vaišino midumi, gaminamu tik iš savo bityno bičių medaus.

  Šiuose virtinukų namuose jų gimsta daugiau nei 15 rūšių: ne tik tradiciniai, visų nuo vaikystės mėgiami su kiauliena, vištiena ar varške, bet ir su elniena ir grybų padažu, su bulvių tarkiu ir grietine, su jautiena ir specialiu pipiriniu padažu, su grybais, su varške ir špinatais, su virtomis bulvėmis, su anties kepenėlėmis, su varške ir peletrūnu, su šamu ir desertiniai virtinukai su uogimis, vaisiais ar šokoladiniu kremu.

  Yra galimybė išsinuomoti salę pokyliams, pernakvoti trijų žvaigždučių viešbutyje, talpinančiame iki 35 svečių ir pasikaitinti „Raganės“ pirtelėje. Vaikams siūloma atskira erdvė su įvairiais užsiėmimais ir žaidimais. Pavyzdžiui, tiek suaugusieji, tiek vaikai mokomi gaminti virtinukus. Taip pat čia vyksta įvairios edukacinės programos „Pagranduko virtuvėlėje“.

  „Raganėje“ galima įsigyti išskirtinių, Lietuvos amatininkų rankomis sukurtų gaminių: įvairių nėrinių, papuošalų iš odos, lino, originalių veltinio dirbinių, lietuviško midaus ar vyno, natūralaus ir įvairiais priedais pagardinto bičių medaus, gardžios „Kepinių namų“ produkcijos.

  Rūmų bendruomenės klubo susitikimo metu buvo pasveikinti nauji rūmų nariai: UAB „Kėdainių krovimo aikštelė“, UAB „Mildauta“, UAB „Ainava“ Kauno padalinys, VšĮ „Atsipalaiduok kitaip“ ir UAB „Drivita“.

Skip to content