• Naujienos
 • Rūmų klubas „Modus“ centre

  Rūmų klubas „Modus“ centre

  Pernai gegužės mėnesį Kauno centre, netoli „Akropolio“, duris atvėrė išskirtinis, moderniausias Baltijos šalyse grožio paslaugų sektorinis praktinio mokymo centras „Modus“.

  Centro įkūrėjas – Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, viena didžiausių Lietuvoje profesinio mokymo įstaigų.

  „Išvertus iš lotynų kalbos „modus“ reiškia „dermė“. Žmoguje turi būti dermė – ne tik sveikas fizinis kūnas, gera sveikata, bet ir dvasia. Ši dermė – mūsų siekiamybė“, – sako dr. KMPMC direktorė Laimutė Anužienė.

  Apžiūrėti vieną moderniausių profesinio mokymo centrų, į kurio statybą ir įrangos įsigijimą investuota 16 mln. Lt, panoro dvi dešimtys rūmų narių.

  „Įsigijome naujausią įrangą, tačiau mūsų tikslas yra ne pelnas, o mokymasis ir mokymas. Norime parengti išskirtinius, aukštos kvalifikacijos darbuotojus, kurie atitiktų reikliausių darbdavių poreikius. Labai daug dėmesio skiriame vertybinėms mokinių nuostatoms „, – susitikusi su rūmų nariais pabrėžė KMPMC direktorė dr. Laimutė Anužienė.

  Naujajame centre kirpimo, grožio ir susijusių paslaugų sektoriaus specialistai rengiami pagal 8 mokymo programų modulius: kirpimo, kosmetikos, siuvimo, išvaizdos dizaino, drabužių priežiūros, aplinkos dizaino, dailiųjų amatų, klientų aptarnavimo. Mokymo kabinetuose – nauja, moderni įranga, kuria tikriausiai galėtų pasigirti labai retas iš grožio paslaugas teikiančių salonų.

  Dirbti šiame centre atrinkti labiausiai motyvuoti mokiniai. Vienas meistras dirba su ne daugiau kaip dviem mokiniais.

  Centre teikiamos ir SPA, floristikos, įvaizdžio dizaino, kitos paslaugos, pavyzdžiui, skalbinių priežiūra, rūbų valymas. Tam skirta „žalioji linija“, kurioje – moderniausia įranga iš Italijos, Vokietijos. Po tokio valymo nelieka nuosėdų, cheminių medžiagų, o tai labai svarbu alergiškiems ir kokybės ieškantiems žmonėms.

  Nuo 2000 m. centras įgyvendino įvairių projektų už 60 mln. Lt, o į stažuotes užsienyje išvyko 157 mokytojai, 1743 mokiniai.

  Centro mokinių skaičius per 10 metų padidėjo nuo 681 iki 3205. 96 proc. baigusiųjų moksleivių sėkmingai įsidarbina.

  Šis išskirtinis ir šiuolaikiškas mokymo centras neabejotinai pagerino profesinio rengimo įvaizdį.

  Ilgametė centro vadovė dr. Laimutė Anužienė pernai buvo nominuota „Metų kaunietės“ rinkimuose. Šiemet centrui įteiktas Kauno PPA rūmų „Geriausios metų profesinio mokymo institucijos 2014“ apdovanojimas.

  Šio susitikimo metu buvo pasveikinti nauji rūmų nariai. Tai UAB „Skaitmeninis amžius“, UAB „Laiminga dovana“ ir advokatų profesinė bendrija „Viliušis ir Astromskis“.Skip to content