• Rūmų klubas Lietuvos aviacijos muziejuje

  Rūmų klubas Lietuvos aviacijos muziejuje

  Kovo 26 d. Rūmų klubo susitikimas surengtas unikalioje Kauno vietoje – Lietuvos aviacijos muziejuje. Ne vienas verslininkas prisipažino važiuodamas pro šalį Veiverių g. pastebėjęs didžiulį užrašą „Aviacijos muziejus“ ant buvusio civilinio oro uosto pastato, tačiau taip ir nerasdavęs laiko apsilankyti jame su šeima ar draugais.

  Muziejus turi daugybę originalių eksponatų. Kolekcijoje – beveik 20 tūkstančių eksponatų (tarp jų per 40 skraidymo aparatų), o ekspozicijos plotas siekia 4700 kvadratinių metrų. Didelių gabaritų orlaiviai bei Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos technika eksponuojama 2 ha ploto atviroje lauko aikštelėje. Populiariausias eksponatas – skraidymams tinkanti natūralaus dydžio legendinės „Lituanicos“ kopija, sukonstruota ir pagaminta žinomo aviatoriaus V. Kensgailos 1982 m., kuriant filmą „Skrydis per Atlantą“.

  Muziejaus pasididžiavimas – lietuviški ir Lietuvoje naudoti sklandytuvai, tarp kurių išsiskiria B.Oškinio sklandytuvų kolekcija.

  Rūmų nariai susipažino su ekspozicijomis, unikalia J. Pyragiaus ženklų kolekcija, lėktuvų modeliais, istorinėmis nuotraukomis.

  Muziejaus salėje rūmų narys „Rest turas“ pristatė keliones ir pramogas Lietuvoje. Organizatoriai siūlo ne tik pažintį su aviatoriais, bet ir viduramžių linksmybes Kaune, ekskursiją po fortus, miesto mitų ir vaiduoklių keliais, po Žemaitiją ir kt.

  Klube į rūmų narius priimta UAB „Innso“, dirbanti reklamos srityje.

Skip to content