• Naujienos
 • Rūmų klubas lankė vieną didžiausių sausų pusryčių ir užkandžių gamintojų Baltijos šalyse – UAB „Naujasis Nevėžis“

  Balandžio 27 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) verslo bendruomenė lankė narį, Kauno rajone įsikūrusią įmonę, „Naujasis Nevėžis“, kur vyko, jau gražia tradicija tapęs renginys – Rūmų klubo susitikimas. KPPAR narius svetingai sutiko įmonės direktorius Gediminas Krutulis bei marketingo skyriaus vadovė Emilija Nausėdienė kartu su kokybės skyriaus specialiste Rasa Svobūne.

  UAB „Naujasis Nevėžis“ buvo įkurta 1991 m. Kauno rajone, Ilgakiemio kaime. Tai viena didžiausių sausų pusryčių ir užkandžių gamintojų Baltijos šalyse, geriau žinoma, kaip prekinis ženklas „oho!“. Gamina 500 skirtingų receptūrų – saugių, kokybiškų ir autentiškų produktų, atitinkančių vartotojų poreikius. Įmonės produkcija eksportuojama daugiau nei į 50  šalių. Sukurti produktai dažnai tampa nugalėtojais įvairiuose konkursuose. Sausi pusryčiai, medaus skonio žiedeliai su zefyriukais „Beach party“, pelnė geriausio metų gaminio apdovanojimą. 2022 metais įmonė buvo apdovanota už žirnių traškučius bei gavo apdovanojimą „Sukurta Kauno rajone 2022“ vidutinių ir stambių įmonių grupėje. Žirnių traškučiai buvo pripažinti inovatyviu gaminiu parodoje „Sial Paris“ ir gavo vietą novatoriškų produktų stende.

  Rūmų bendruomenės klubo susitikime Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius sveikino taip gausiai susirinkusius verslo atstovus. Taip pat Kauno PPAR prezidentas džiaugėsi, jog Rūmų bendruomenė vis auga, jos gretos pasipildo naujais nariais. KPPAR prezidentas  sveikino naujai prisijungusius narius, įteikė jiems Rūmų nario pažymėjimus.

  Rūmų bendruomenei prisistatė ir pažymėjimus atsiėmė 12 naujų įmonių – narių. Kviečiame susipažinti:

  VŠĮ „Euromatas“

  2005 metais įsteigta įmonė vykdo darbuotojų saugos ir sveikatos konsultavimo ir mokymo veiklą. Nuo 2022m. pradėjo teikti statybos produktų sertifikavimo paslaugą, kuri yra akredituojama Nacionaliniame akreditacijos biure.

  UAB „Vitae Litera“

  1997 metais įkurta bendrovė, sėkmingai dirba medicinos leidybos srityje. Įmonė leidžia tris periodinius specializuotus mokslinius žurnalus medikams, taip pat medicinines knygas, teikia spaudos darbų paslaugas, organizuoja renginius gydytojams ir farmacininkams, vykdo gydytojų bei farmacijos kompanijų apklausas.

  UAB „Tututis“

  Kadaise veiklą pradėjęs kaip šeimos verslas, „Tututis“ šiandien yra vienas iš lyderiaujančių kūdikių transporto kūrėjų ir gamintojų Šiaurės Europoje. Bendrovė turi daugiau nei 25 metų patirtį kūdikių transporto sektoriuje ir siūlo laiko patikrintus klasikinius vežimėlius, taip pat vežimėlius, pasižyminčius išskirtinėmis technologinėmis naujovėmis ir dizaino sprendimais. Įmonė turi savo prekės ženklus „Tutis“ ir „Noordi“, tačiau taip pat siūlo privataus prekės ženklo produktus ir gamybos paslaugas.

  UAB „Carlo Gavazzi Industri Kaunas“

  Tai tarptautinė kompanija, daugiau nei 10 metų gaminanti elektronikos komponentus Lietuvoje ir eksportuojanti į įvairias pasaulio šalis. Gamykla daugiausia dėmesio skiria šioms gaminių grupėms: indukciniai / talpiniai artumo, fotoelektriniai, lygio, ultragarsiniai, vėjo, judesio ir magnetiniai jutikliai.

  MB „Heatpliusas“

  Mažoji bendrija buvo įkurta 2013 metais, siekiant į rinką patiekti švarios energijos namų šildymo sprendimą, prisidedanti prie aplinkos taršos mažinimo. Pasirinkta elektros energija veikiantį infraraudonųjų spindulių grindinio šildymo sistema – ekonomiška, patogi, suteikianti komfortą tiek žmonėms, tiek gamtai. Per ilgus veiklos metus įmonė ištobulino produktų technologijas bei pateikia savo klientams geriausios kainos ir kokybės santykio grindinio šildymo prekes.

  UAB Įdarbinimo tarpininkavimo centras

  Beveik prieš 30 m. įkurtos įmonės pagrindinė veikla – personalo atranka ir paieška, konsultacijos darbuotojų parinkimo klausimais. Taip pat teikia paslaugas darbo ieškantiems: konsultuoja apie galimybę susirasti darbą ir įsitvirtinti darbo rinkoje, teikia darbo pasiūlymus.

  MB „Lucenta“

  Sukaupta daugiametė patirtis apšvietimo projektavime, prekyboje ir projektų techninio išpildymo darbuose lėmė 2018 metais įmonės MB „Lucenta“ ir el. parduotuvės „Šviesos Centras“ įkūrimą. Mažosios bendrijos teikiamos paslaugos: profesionalūs LED apšvietimo sprendimai ir nemokamos konsultacijos namų, lauko, prekybinių ir pramoninių patalpų apšvietimo sprendimams, įvairiems apšvietimo projektams. MB „Lucenta“ bendradarbiauja su daugiau nei 50 apšvietimo produktų visame pasaulyje.

  UAB „PATIS“

  Tai drabužių prekės ženklas, kurį jungia noras derinti madą, moteriškumą, patogumą ir tvarumą. Dizainai itin universalūs – tinkami darbui ir laisvalaikiui, dera su aukštakulniais ir sportbačiais. UAB „PATIS“ stengiasi pateikti tik aukščiausios kokybės, tvarius, etiškus ir socialiai sąmoningus drabužius su patogia, bet šiuolaikiška išvaizda.

  MB „Birštono kruizas“

  Mažoji bendrija užsiima vandens turizmu, keleivine laivyba Kauno, Birštono ir Prienų apylinkėse, teikia konferencijų ant vandens organizavimo paslaugas.

  ŽŪB „Juodoniai“

  Žemės ūkio bendrovė užsiima vaisių ir daržovių perdirbimu, džiovinimu šaltyje bei konservavimu.

  Audriaus Vekerioto individuali įmonė

  Individuali įmonė atlieka metalo lazerinį pjovimą, lenkimą, vamzdžių pjovimą automatinėmis juostinėmis staklėmis, suvirinimą. Glaudžiai bendradarbiauja su Airijoje įsikūrusia įmone „Securi-Cabin“, kuriai gamina hidraulines važiuokles ir tiekia atskiras dalis nameliams ant ratų. Nuolat tobulina ir plečia savo įmonę, kurios prioritetas – laiku ir kokybiškai atlikti darbus.

  VŠĮ Kėdainių švietimo pagalbos tarnyba

  1994 m. įsteigtas Kėdainių mokytojų švietimo centras, kuris organizuoja ir vykdo pedagoginių darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo renginius (paskaitas, seminarus, kursus, konferencijas). Organizacija ugdo mokytojų, pagalbos mokiniui specialistų, švietimo įstaigų vadovų bendrąsias ir profesines kompetencijas.

  Po visų įmonių, naujai prisijungusių į Kauno PPA rūmų verslo bendruomenės narių gretas, trumpų prisistatymų, atsiimant pažymėjimus, Kauno PPA rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius naujai prisijungusiuosius kvietė tapti aktyviais rūmų bendruomenės nariais, pasinaudoti visomis rūmų teikiamomis galimybėmis siekiant užmegzti naudingus kontaktus, vienas kitą geriau pažinti. Taip pat KPPAR prezidentas Z. Dargevičius dėkodamas už svetingą priėmimą įteikė padėką UAB „Naujasis Nevėžis“ direktoriui Gediminui Krutuliui.

  UAB „Naujasis Nevėžis“ įkūrėjas ir direktorius G. Krutulis pasveikino taip gausiais susirikusius svečius – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narius. Marketingo skyriaus vadovė Emilija Nausėdienė susirinkusiuosius supažindino su įmonės istorija: pristatė kaip įmonė augo, kaip plėtėsi gaminamų produktų asortimentas, o kartu su juo ir – užsienio rinkos, į kurias eksportuojami gaminiai, pelnę vartotojų pripažinimą bei ne vieną prestižinį apdovanojimą. Čia pat svečiai dalyvavo ir skirtingų receptūrų traškučių degustacijoje. UAB „Naujasis Nevėžis“ kokybės skyriaus specialistė Rasa Svobūnė pakvietė į ekskursiją po vienos didžiausių sausų pusryčių ir užkandžių gamintojų Baltijos šalyse gamybines patalpas. „Nuoseklų darbą ir didelę atsakomybę prieš vartotojus užtikrina kokybės, maisto saugos ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos pagal ISO 9001, ISO 14001, BRCGS Food Safety,  RA, Halal, Fairtrade reikalavimų laikymasis įmonėje. Darbuotojų požiūris ir darbas leidžia išlaikyti aukštą kokybės ir maisto saugos kultūros lygį. Įmonės darbuotojai kasmet dalyvauja tarptautinėse maisto ir gėrimų parodose, tokiose kaip „Gulfood“ (JAE), „Coex Food week“ (Pietų Korėja), „Sial Paris“ (Prancūzija), „Sial China“ (Kinija), „Anuga“ (Vokietija) ir verslo misijose“, – ekskursijos metu pasakojo UAB „Naujasis Nevėžis“ kokybės skyriaus specialistė Rasa Svobūnė.

  Apžiūrėję gamybines patalpas, svečiai vaišinosi gardžia kava bei skanaudami UAB „Naujasis Nevėžis“ gaminamais „oho!“ skanėstais, bendravo neformalioje aplinkoje, galėjo labiau susipažinti su naujais nariais, užmegzti pažintis bei keistis kontaktais.

   

Skip to content