• Naujienos
 • Rūmų klubas lankė MB „Grilių centras“

  Kovo 29 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) verslo bendruomenė svečiavosi MB „Grilių centras“, kur vyko Rūmų klubo susitikimas. KPPAR narius svetingai sutiko įmonės direktorius Mindaugas Kalvaitis bei įmonės bendrasavininkas Gediminas Matiukas.

  MB „Grilių Centras“ – seniausia ir didžiausia grilių bei jų priedų parduotuvė Lietuvoje. Įmonei priklauso parduotuvių tinklas ir internetinės parduotuvės Lietuvoje (www.griliai.lt) ir Latvijoje (www.grills.lv).

  Įmonė yra oficialus pasaulinių gamintojų Napoleon, Cobb, Style de Vie, Oleio, Smokey Olive Wood, Feur Du Jardin atstovas. Taip pat prekiauja Traeger, Weber, Zyle, Petromax, Broil King ir kt. pasaulyje pripažintų gamintojų produkcija, užsiima didmenine ir mažmenine prekyba, profesionaliomis konsultacijomis, organizuoja edukacinius renginius bei puoselėja griliavimo kultūrą Lietuvoje bei Pabaltyje.

  Rūmų bendruomenės klubo susitikime Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius sveikino taip gausiai susirinkusius verslo atstovus. Taip pat Kauno PPAR prezidentas džiaugėsi, jog Rūmų bendruomenė vis auga, jos gretos pasipildo naujais nariais. KPPAR prezidentas  sveikino naujai prisijungusius narius, įteikė jiems Rūmų nario pažymėjimus.

  Rūmų bendruomenei prisistatė ir pažymėjimus atsiėmė 13 naujų įmonių – narių. Kviečiame susipažinti:

  UAB „Kaizen Projects“

  Daugiau nei 10 metų patirtį baldų gamyboje turinti įmonė įgyvendina projektus ne tik Lietuvoje, bet taip pat Baltijos šalyse ir visoje Europoje. Projektuoja ir gamina standartinius ir nestandartinius prekybinius baldus, vitrinas, komercinę įrangą su vizualine reklama. Įmonės klientai yra prekybos centrų tinklai, parduotuvės, vaistinės, švietimo įstaigos, kavinės, restoranai ir viešbučiai.

  MB „Teisė rinktis“

  Mažoji bendrija teikia teisinių patarimų paslaugas ir konsultuoja verslo įmonių teisės, darbo teisės ir sutarčių teisės klausimais.

  MB „Skaitmeta“

  Veiklos dešimtmetį skaičiuojanti mažoji bendrija užsiima telekomunikacijų, vaizdo stebėjimo, apsaugos sistemomis ir jų kūrimu bei automatizacijos projektais, elektroninė prekyba.

  UAB „DJT“

  Prieš 20 metų įkurta krovinių gabenimo  paslaugas teikianti kompanija veža pilnus ir dalinius krovinius iš / į Europos ir Pabaltijo valstybes. Pagrindinės krovinių gabenimo kryptys: Lietuva – Latvija – Estija – vakaru Europos šalys. Dirba su visais transportų tipais, ( 92m3 tentai, 120m3 autotraukiniai, šaldytuvai, izotermos ir kt.), visais įvairiais, nestandartiniais kroviniais, bei visomis valstybėmis, į kurias gali prireikti pristatyti / išvežti krovinius.

  UAB  „Audifina“

  Didžiausia lietuvišku vardu veikianti audito įmonė, daugiau kaip du dešimtmečius teikianti audito, apskaitos, mokesčių ir konsultacines paslaugas Lietuvoje vietos ir užsienio klientams. Turi per 1000 klientų iš daugiau nei 20 šalių, bendradarbiauja su tarptautiniais darbo užmokesčio ir mokestinių prievolių užtikrinimo paslaugų teikėjais.

  UAB „StalCorp“

  Daugiau nei aštuonerius metus veikianti įmonė teikia techninės konsultacijos paslaugas, užsiima projektų valdymu bei produktų kūrimu civilinės inžinerijos ir infrastruktūros projektuose.

  IDV Raminta Helmaitė

  Lofto erdvės nuomos paslaugos – mokymams, seminarams, įmonių ir asmeninėms šventėms, fotosesijoms, filmavimams, susitikimams ir pan. – „Drobės“ kūrybos fabrike.

  KB Akademinė kredito unija

  Prieš daugiau nei  25 metus įkurta Kooperatinė kredito įstaiga, kurios pagrindinis tikslas yra teikti finansines paslaugas savo nariams (paskolos, kreditai, finansinės konsultacijos ir kt.).

  VŠĮ „Jūsų saviugda“

  Įmonės veikla – neformalus švietimas finansinio raštingumo ir kultūrinio švietimo temomis. Kultūrinio švietimo tematika organizuojamos ir vedamos ekskursijos bei istorinės degustacijos. Šios veiklos kanalas – Facebook „Ekskursijos Kaune“.

  MB „Mfoto“

  Fotografavimo paslaugas teikianti įmonė.

  UAB „DT vizija“

  Beveik prie devynerius metus įsteigta įmonė užsiima medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba.

  IDV Toma Janušaitė

  Profesionali fotografė Toma Janušaitė prekinio ženklo įkūrėja „TomaJfoto“, teikia fotografavimo paslaugas.

  UAB „Papilio kibirkštis“ (UAB prekinis ženklas “FIN GLASS” pagrindinės veiklos kryptys: transporto priemonių stiklų gamyba, architektūrinis stiklas)

  Įmonė įkurta 1989 m. Šiuo metu tai viena didžiausių transporto stiklų gamykla Lietuvoje, turinti didžiausią firminių ir originalių traktorių stiklų sandėlį. Klientams siūlo laminuotus, grūdintus, tiesius ir lenktus stiklus. Klientų patogumui FIN GLASS bendradarbiauja su visomis draudimo įmonėmis ir sutvarko visus reikalingus dokumentus.

  Kauno PPA rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius padėkodamas už šiltą priėmimą įteikė padėką MB „Grilių Centras“ direktoriui Mindaugui Kalvaičiui. O naujai prisijungusiuosius kvietė tapti aktyviais rūmų bendruomenės nariais, pasinaudoti visomis rūmų teikiamomis galimybėmis siekiant užmegzti naudingus kontaktus, vienas kitą geriau pažinti.

  Po naujų Kauno PPAR narių prisistatymo MB „Grilių centras“ direktorius Mindaugas Kalvaitis bei įmonės bendrasavininkas Gediminas Matiukas pakvietė svečius į ekskursiją po didžiausią Baltijos šalyse grilių centrą, įsikūrusį Kaune, adresu: Galindų g. 9., jos metu pristatė kiekvieno grilių gurmano skonį atliepiantį prekių asortimentą – įvairių tipų grilius – naujienas, tarp kurių yra ir išmanusis grilis, valdomas telefonu per programėlę, kurią naudodami ne tik galite nuotoliniu būdu kontroliuoti savo grilį, bet ir turite progą išbandyti net 1600 joje įdiegtų receptų. Taip pat negailėjo ir patarimų svečiams, kaip pasiruošti prasidedančiam grilio sezonui. „Grilinti galima viską, o žinant dar ir įdomesnių maisto paruošimo subtilybių – ir nustebinti tuos, ką nori pagerbti bei palepinti“, – vienas kitam antrino grilinimo ekspertai, „Grilių centras“ šeimininkai, čia pat ir surengę degustaciją savo svečiams.

Skip to content