• Naujienos
 • Rūmų klubas kompanijoje „Avia Baltika“

  Rūmų klubas kompanijoje „Avia Baltika“

  Koks jausmas už sraigtasparnio vairalazdės? Per kiek laiko galima tapti pilotu? Kiek kainuoja tokie kursai?

  Pirmojo rudens Rūmų klubo nariai turėjo išskirtinę galimybę ne tik klausti, bet ir išbandyti AK „Avia Baltika“ sraigtasparnius simuliatorius, kuriuose savo įgūdžius tobulina įvairių pasaulio valstybių kariškiai. „Įspūdis tarsi skristum realiai: orlaivis kyla, žemė siūbuoja, aplink vien dangus, prietaisai mirguliuoja „, – kalbėjo rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, kurio valdomą orlaivį simuliatorių kompiuterio ekrane atidžiai stebėjo kompanijos profesionalai.

  1991 m. įkurta bendrovė per du dešimtmečius išaugo į tarptautinį holdingą, o UAB „Avia Baltika“ yra tik viena iš šešių kompanijos įmonių ir mokslinio tyrimo organizacijų, neskaičiuojant regioninių atstovybių Europoje, Indijoje, Lotynų Amerikoje, Afrikoje ir kt.

  Pasak generalinio direktoriaus Viktoro Brazaičio, bendrovė įsikūrusi buvusio karinio dalinio Karmėlavoje teritorijoje, o administracija – buvusios ambulatorijos pastate. Joje šiuo metu dirba apie 100 aukštos kvalifikacijos specialistų – nuo remonto meistrų iki profesionalų mokymo instruktorių.

  „Avia Baltikos“ pagrindinė veikla – sraigtasparnių Mi-8/17 tiekimas po kapitalinio remonto, Rusijos gamybos orlaiviams skirto aviacinių dalių ir agregatų tiekimas, šių sraigtasparnių kapitalinis remontas, modernizavimas ir techninis pertvarkymas, gelbėjimo ir medicininės įrangos montavimas, sraigtasparnių Mi-8/17 modernizavimas, sumontuojant Vakarų gamybos radioelektroninę įrangą, transportinių sraigtasparnių Mi-8/17 techninis pertvarkymas į VIP saloną. Kompanijoje rengiamas skraidančiojo ir techninio personalo mokymas, apimantis teorinį mokymą, mokymą treniruoklyje ir skrydžio treniruotes. Joje savo įgūdžius tobulina profesionalai pilotai iš įvairių šalių.

  Renginyje buvo pasveikinti nauji bendruomenės nariai: UAB „Global Travel Supply“ – maisto atsargų tiekėja Kauno oro uoste, Prienuose įsikūrusi IĮ „Algirdo Minikausko konsultacinė firma“, šeimos įmonė iš Marijampolės IĮ „Ipukis“, užsiimanti automobilių gabenimu, ir daugiau kaip 60 metų istoriją turinti bendrovė „Žemūktechnika“.Skip to content