• Naujienos
 • Rūmų klubas išmaniojoje leidykloje UAB „Vitae litera“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) – didžiausia Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkianti organizacija (šiuo metu vienija 873 narius), spalio 25 dieną surengė išvyką į leidyklą „Vitae litera“, kur vyko  Kauno PPA rūmų bendruomenės klubo renginys.

  UAB „Vitae litera“ – leidykla, veikianti nuo 1997 m. ir darbus pradėjusi nuo mokslinės literatūros leidybos, o tam labai reikėjo spaudos mažu tiražu. 2008 m. veiklą pradėjo „TUKa“ – spaustuvė, orientuota į skaitmeninės, personalizuotos spaudos sprendimus pagal poreikį. „TUKa“ spausdina įvairias knygas, žurnalus bei kitus leidinius, spaustuvėms ir reklamos agentūroms teikia knygų įrišimo paslaugas, tačiau spaustuvės stiprybė – kietviršio gamyba. Per dieną gali būti pagaminta net iki 1 000 knygų kietu viršeliu. Atsižvelgiant į šiuolaikinės leidybos rinkos dinamiką ir didėjančius skaitytojų lūkesčius, tai labai vertingas privalumas. Modernios ir pažangios technologijos, profesionalų komanda, aukšti kokybės standartai leidžia leidyklai ir spaustuvei konkuruoti tarptautinėje rinkoje. „Vitae Litera“ leidykla ir „TUKa“ spaustuvė yra puikus efektyvaus leidybos ir spaudos verslo pavyzdys. Įmonė yra ne tik technologiškai pažangi, bet ir lanksti, tad gali patenkinti net reikliausių klientų pageidavimus.

  Trečiadienio popietę įmonėje „Vitae Litera“ vykusio renginio metu Rūmų bendruomenei prisistatė ir pažymėjimus atsiėmė 14 naujų įmonių – narių.

  Kviečiame su jais susipažinti:

  UAB „Baltvėja“

  Įmonė užsiima metalinių tvorų prekyba bei metalo ir medžio apdirbimo įrankių prekyba, taip pat gamina žaliuzines tvoras ir jau dešimtus metus yra tvorų gamintojos Plastmet atstovai Lietuvoj. Pagrindinis dėmesys yra skiriamas produkcijos kokybei, naujų modernių tvorų modelių kūrimui bei inovacijų pritaikymas praktiškam naudojimui.

  UAB „Kauno kranai“

  Tai viena stambiausių mechanizacijos įmonių, nuomojanti ir aptarnaujanti automobilinius, bokštinius ir savaeigius kranus, gamina ir montuoja tiltinius kranus.

  MB „Rengvita“

  Įmonė užsiima renginių organizavimu ir aptarnavimu, pramoginio inventoriaus bei kazino žaidimų nuoma.

  UAB „ATTICAE“

  Bendrovė teikia įdarbinimo bei specializuotas darbuotojų atrankos ir darbo teisės paslaugas.

  UAB „Omecha“

  Pramoninio projektavimo ir gamybos įmonė, veikianti specializuotų pramoninių įrengimų kūrimo ir gamybos srityse.

  BĮ Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija

  Gimnazija, vykdanti vidurinio ugdymo procesą su sustiprinta inžinerine ir anterprenerystės projektine ugdomąja veikla.

  MB „Buhalterinė magija“

  Mažoji bendrija teikia buhalterines paslaugas (mokesčių, finansiniais ir verslo klausimais).

  IDV Donatas Budzinauskas

  „DATALOGIC commerce“ yra pirmoji specializuota programinė įranga skirta prekybinėms ir gamybinėms įmonės sukurti B2B klientų savitarną. B2B užsakymų priėmimo automatizacija yra sritis, kurioje dirba DLS OU kompanija.

  MB „Gynėjų kalvė“

  Tai lauko šaudykla „Gynėjų kalvė” Jonavos rajone, Šilų sen. Šaudykloje galima šaudyti tiek lygiavamzdžiais, graižtviniais šautuvais, tiek ir pistoletais į stacionarius taikinius iš įvairių atstumų, taip pat – į skriejančius taikinius (molinės lėkšteles), “bėgantį šerną” bei “bėgantį zuikį” (žemės paviršiumi ir oru riedanti/skriejanti molinė lėkštelė).

  MB „Medijų sprendimai“

  Prekinis ženklas „MEDIA GO“ – integruotos komunikacijos agentūra.

  MB „Fors grata“

  Teikiamų paslaugų sritis – švietimas: mokymai, seminarai, webinarai, asmeninės konsultacijos, konsultacijos verslui – negatyvių programų šalinimas, darbas su pasąmone.

  MB „Argira“

  Mažoji bendrija teikia logistikos, transporto paslaugas.

  MB „Orglita“

  Tai darbo saugos ženklų gamyba bei jų didmeninė ir mažmeninė prekyba, spausdinimas, leidyba.

  MB „Kevitransport“

  Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilių nuoma Lietuvoje.

  Po visų įmonių trumpų prisistatymų, atsiimant pažymėjimus, Kauno PPA rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius ir viceprezidentas Vidas Butkus naujai prisijungusiuosius kvietė tapti aktyviais Rūmų bendruomenės nariais, pasinaudoti visomis jų teikiamomis galimybėmis, siekiant užmegzti naudingus kontaktus, vienas kitą geriau pažinti. Taip pat Kauno rūmų prezidentas dėkodamas už svetingą priėmimą UAB „Vitae litera“ direktorei Valdonei Valienei įteikė padėką, kuri susirinkusią verslo bendruomenę pakvietė į trumpą pažintinę ekskursiją po spaustuvę.

Skip to content