• Naujienos
 • Rūmų klubas „Interjero erdvėje“

  Rūmų klubas „Interjero erdvėje“

  Dar visai neseniai rūmų narys, salonas „Interjero erdvė“ kvietė visus į įkurtuves Kauno senamiestyje. Kovo 26 d. dizaino salono šeimininkai pakvietė apsilankyti rūmų bendruomenės narius ten, kur akcentuojamas lietuviškas dizainas, kur visas stilius atsispindi paprastume, ekologiškume ir patikimume. Salone nuolat rengiamos parodos, taip pat organizuojamas didžiausias dizaino festivalis Lietuvoje – „Dizaino savaitė“, kuris vyks gegužės 4-10 d. penkiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Telšiuose. Dizaino savaitėje aktyviai dalyvauja architektai, dizaineriai, gamintojai ir pardavėjai. Bendradarbiaujama su aukštosiomis mokyklomis, prekybos centrais.

  Dizaino salonas „Interjero erdvė“ Ryšių istorijos muziejaus patalpose kuria unikalią erdvę, kupiną šviesos, mielų detalių ir pozityvumo. Ryšių istorijos muziejaus pastatai, kaip ir Kauno rotušė, pastatyti XVI amžiuje. Tai buvo du mūriniai svirnai eksportuojamiems grūdams sukrauti. XIX a. šiuose pastatuose buvo įkurta arklių pašto stotis, o XX a. pradžioje juose veikė pirmasis miesto muziejus.

  Nuo seniausių laikų žmonių bendravimo pagrindą sudarė informacijos mainai. Simboliška, kad rūmų klubo dalyviai turėjo galimybę dalintis ryšiais Ryšių istorijos muziejuje. Rūmų bendruomenė, vedina muziejaus gido, apžiūrėjo pašto, radijo, telegrafo, telefono, informatikos eksponatus, dokumentus, nuotraukas, pasakojančias apie Lietuvos ir kitų pasaulio šalių ryšių raidą.

  Susirinkę svečiai pademonstravo puikias istorines žinias. Kad būtent Rietavo dvare įžiebta pirmoji lemputė pradėjo Lietuvoje elektros erą, atsakymą pateikė rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis. Apie pirmąją telefonų liniją Rietave savo žiniomis pasidalino V. Milius (UAB „Scandinavian Accounting and Consulting“).

  Lietuvišku dizainu alsuojančioje aplinkoje buvo pasveikinti nauji rūmų nariai: VšĮ „Interjero erdvė“, UAB „Eismo juosta“, UAB „Termolink“, UAB „Silberauto“ Kauno teritorinis padalinys, MB „Blizgus“, UAB „Grožio Aljansas“.

Skip to content