• Rūmų klubas „Enerstenoje“

    Rūmų klubas „Enerstenoje“

    Gegužės 27 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai lankėsi pas rūmų bendruomenės kolegą UAB „Enerstena“. Atvykę kitų įmonių atstovai buvo supažindinti su bendrovės veikla, dalyvavo ekskursijoje po biokuro katilinių technologinės įrangos gamyklą, bendravo neformalioje aplinkoje.

    „Enerstenos“ įmonių grupė yra gerai žinoma Lietuvoje bei užsienyje, išsiskirianti biomasės deginimo technologijomis. Misija – kurti ir gaminti efektyvias bei patikimas šiluminės energijos sistemas. Vizija – būti lyderiu energetikos srityje.UAB „Enerstena“ veiklos sritis – projektavimas ir biokuro katilų, kondensacinių ekonomaizerių, pakurų ir kitos technologinės biokuro katilinių įrangos gamyba. Energetikos rinkoje dirba nuo 2002 m. Yra sukūrę savą technologiją, įsteigę mokslo ir tyrimų centrą, subūrę stipriausių profesionalų komandą. Visa tai leidžia pasiūlyti klientams efektyviausius energijos gamybos sprendimus: projektuoja ir gamina biokuro katilus, kondensacinius ekonomaizerius, pakuras ir kitą technologinę biokuro katilinių įrangą. Įgyvendinamus projektus atlieka nuo idėjos „iki rakto“, teikia eksploatavimo paslaugas.

    Kauno PPA rūmų generalinis direktorius Vytautas Šileikis bei rūmų tarybos nariai Saulius Valunta (UAB „Serfas“ direktorius) ir Nerijus Šėža (UAB „Šėža ir partneriai“ direktorius) pasveikino naujus rūmų narius – UAB „Alfa idėjos ir technologijos“ ir UAB „Rivauta“.

Skip to content