• Naujienos
 • Rūmų klubas dizaino salone „Interjero erdvė”

  Gerbiamieji Kauno PPA rūmų nariai,

  Maloniai kviečiame Jus gegužės 29 d. 16 val. į

  R Ū M Ų K L U B Ą !

  Susitikimas vyks dizaino salone „Interjero erdvė“ Savanorių pr. 178 (Artis), Kaune.

  Kiekvienam įmonės vadovui svarbu, kad visi darbuotojai dirbtų efektyviai, kokybiškai. Ne mažiau svarbu, kad jie būtų lojalūs savo įmonei. Norint tai pasiekti, darbuotojas turi būti patenkintas savo darbu, jo rezultatais, tinkamu atlygiu ir t.t. Kad veiklos rodikliai būtų geri, yra būtina tinkama darbinė aplinka ir tinkamas poilsis.

  Dizaino salono „Interjero erdvė“ šeimininkai pasidalins savo įžvalgomis apie tinkamą aplinką darbe, supažindins su nestandartiniais dizaino ir meno sprendimais bei idėjomis naudojant popierių, kuris yra šilta ir draugiška gamtai medžiaga.

  Turbūt ne vienam teko pastebėti, kad darbe susikaupusias problemas pavyksta lengviau išspręsti gerai pailsėjus ir atsipalaidavus. Geras, kokybiškas poilsis – pats veiksmingiausias vaistas darboholikams. Atostogos – poilsio laikotarpis.

  Sąvoką „atostogos“ žmonės supranta skirtingai, tačiau tikslas dažniausiai vienodas – būti nepavaldiems laikui, neskubėti, atgaivinti kūną ir sielą, pasisemti jėgų. Tiesa, atokvėpį suteikia ne bet kokios, o tik nepamirštamos atostogos, kuriose patiriame kažką naujo, atrandame gražių vietų, tobulėjame ir… kurias atsimename visą gyvenimą. Apie tai, kaip tinkamai pailsėti – praleisti atostogas, papasakos UAB „Eura“ kolektyvas.

  „Kavos draugas“ vaišins skaniausia belgiška kava CafeLiegeois „Magnifico“

  Renginio svečiai turės galimybę pabendrauti neformalioje aplinkoje, susipažinti su naujais Kauno PPA rūmų nariais, pasivaišinti gardžiais užkandžiais ir gėrimais.

  Prašome registruotis tel.: (8 37) 20 34 83, mob. +37061408527 arba el. paštu: orinta.bertule@chambers.lt

  Nauji Kauno PPA rūmų nariai

  „Persian Art“ IĮ

  „Transer“, UAB

  „Universal Business Group“ UAB

  „Doriteksas“, UAB (Ibis Kaunas)

  „OptimusCRM“, UAB

  „EFCOM“, UAB

Skip to content