• Naujienos
 • Rūmų klubas bendrovėje „Pirmas žingsnis“

  Rūmų klubas bendrovėje „Pirmas žingsnis“

  Pirmas žingsnis. Šie žodžiai dažnai kartojosi pirmajame Rūmų klubo susitikime, kuris vyko ortopedijos gaminių bendrovėje „Pirmas žingsnis“. Pirmas žingsnis į sėkmę. Pirmas žingsnis į rūmus. Pirmas žingsnis į verslumo pamokas. Pirmas žingsnis… be skausmo.

  „Mūsų tikslas – padėti žmonėms. Ką reiškia pirmas žingsnis be kančių, gali pasakyti tik tas, kuris po traumos ar ligos nebegalėjo vaikščioti be skausmo. Tas džiaugsmas ir yra geriausias mūsų kolektyvo darbo įvertinimas“, – sakė bendrovės įkūrėjas ir direktorius Algimantas Astrauskas.

  Vadovas pabrėžė, kad tobuliausios technologijos, geriausios medžiagos, suteikti tarptautiniai sertifikatai dar nieko nereiškia be profesionalių, savo darbui fanatiškai atsidavusių amato meistrų. „Tai didžiausia mūsų vertybė“, – pripažino A. Astrauskas.

  Rūmų nariai turėjo galimybę ne tik apžiūrėti Raudondvario plente įsikūrusią įmonę, vienintelį Lietuvoje ortopedijos amato muziejų, apdovanojimų bei padėkų ekspoziciją, bet ir išgirsti ortopedijos meistrų pasakojimus ir patarimus, pamatyti garsiausių Lietuvos krepšininkų „kojas“, kurioms labai reikia profesionalios UAB „Pirmas žingsnis“ pagalbos. Naujausios pėdų skenavimo technologijos, deja, nepakeičia meistro rankų ir išmanymo. „Kartais galvoji dieną, kartais dvi, kartais – kol pažaliuoji“, – juokavo bendrovės specialistai.

  Būdamas švietėjiškos asociacijos „Šviesuva“ steigėju, generaliniu rėmėju ir prezidentu, A. Astrauskas į susitikimą su verslo žmonėmis pakvietė asociacijos tarybos pirmininką akademiką Jurgį Brėdikį ir prof. Aleksandrą Kriščiūną, kuris skaitė trumpą, tačiau labai turiningą, žaismingai perteiktą paskaitą “ Ar verslininkas gali būti sveikas?“

  Veršvų vidurinės mokyklos direktorė Jolanta Gulbinienė pristatė auditorijai vieną iš sėkmingiausių asociacijos „Šviesuva“ projektų – mokslo kavinę, jungiančią moksleivius ir verslininkus, ugdančią verslumą ir kūrybiškumą.

  Akademikas J. Brėdikis apgailestavo, kad asociacijai, kuri penkerius metus vykdo veiklą visuomeniniais pagrindais (asociacijos žmonės dirba be atlyginimų, profesoriai ir kiti lektoriai paskaito skaito nemokamai, sklaida irgi vykdoma geranoriškais pagrindais) reikia finansinės paramos. „Galbūt įmonės gali tapti nariais, paremti asociaciją, ar rastų kitą būdą. Labai norėtume, kad švietėjiška veikla tęstųsi dar penkerius ir dar dešimt metų“, – sakė akademikas.

  Tęsiant tradiciją, klube pasveikinti nauji rūmų nariai. Jais tapo viena žinomiausiaų Kauno bendrovių AB „Volfas Engelman“, UAB „Kauno buhalterijos centras“, UAB „Wilara“ iš Prienų rajono, UAB „Gintrėja“ iš Vilkaviškio ir UAB „Binčis“ iš Jonavos, lektorė Raimonda Valutienė.
Skip to content