• Rūmų klubas „Baltijos polistirene“

    Rūmų klubas „Baltijos polistirene“

    Spalio 26 d. Rūmų tarybos narys, UAB „Baltijos polistirenas“ prezidentas Kęstutis Dagilis pakvietė kolegas, Rūmų bendruomenės klubo dalyvius, susipažinti su įmone, jos gamybos procesais ir produkcija.

    UAB „Baltijos polistirenas“ – inovatyvi ir moderni įmonė, specializuota termoizoliacinių plokščių, pakavimo sprendimų, dekoratyvinių fasado elementų, atitvarinių plokščių gamykla, dirbanti nuo 2002 m. Platų gaminių asortimentą patentuotais prekiniais ženklais „IZOPOROS“ ir „TINKA“ tiekia stipriausiems Pabaltijo prekybos tinklams, patikimoms prekybinėms, statybinėms ir gamybinėms įmonėms Europos mastu, tiesiogiai dirba su projektų plėtotojais ir rangovais.

    Įmonė gamina polistireninio putplasčio plokštes (patalpų apšiltinimui), EPS statybinius sienų blokelius ir polistireninio putplasčio pakuotes, daugiasluoksnes „sandwich“ tipo plokštes su skirtingais izoliaciniais užpildais, kurios plačiai naudojamos kaip sienų ir stogų elementai įvairiuose statybų sektoriuje. Trimatėmis terminio pjaustymo staklėmis figūrinio pjovimo dėka iš putų polistirolo gamina reikalingas dekoratyvines formas, trimates formas bei kitus produktus (durų ir langų apvadus, kolonų apdailai, kampinius profilius ir pan.).

    Susitikimo metu pasveikinti nauji rūmų nariai: VšĮ „Kauno technikos kolegija“, UAB „Elgrandas“, UAB „Merkevičius ir partneriai“, UAB „Nuova Capital“, UAB „Vitremsta“, UAB „Marijampolės laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovė“, UAB „Hikodas“.

Skip to content