• Naujienos
 • Rūmų durys visada atviros

  Rūmų durys visada atviros

  Rūmų misija – įgyvendinti verslo savivaldą regione: formuoti ir reikšti verslo bendruomenės balsą, atstovauti bendriesiems verslo interesams, ginti šiuos interesus santykiuose su valdžia; teikti konkurencingumą stiprinančias paslaugas įmonėms ir atsakingai vykdyti valstybės deleguotas funkcijas.

  Ji buvo pristatyta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vykusios atvirų durų dienos dalyviams. Į renginį, šiemet vykusį pirmą kartą, susirinko per 50 įmonių atstovų. Daugelis jų norėjo susitikti su Rūmų vadovais bei specialistais ir pasiklausyti, kaip narystės naudą vertina į šią organizaciją jau įstojusių bendrovių vadovai.

  Kauno PPA rūmų generalinis direktorius dr. Vytautas Šileikis, vadovaujantis Rūmams nuo 1992 m., pristatė esminius veiklos aspektus.

  Pirmoji apie savo patirtį Rūmų veikloje papasakojo Kauno PPA rūmų tarybos narė ir viena iš Verslo moterų tinklo, veikiančio prie Rūmų, lyderių UAB „Metga“ direktorė Fausta Puzanovienė. Pasak jau nemažai metų KPPAR veikloje dalyvaujančios įmonės vadovės, nereikia tikėtis, kad Rūmai dirbs už jus ir pateiks gatavus sprendimus „ant lėkštutės“. Rūmai siūlo labai daug galimybių ir informacijos, kurias reikia mokėti „paimti“. Svarbu būti aktyviam – kuo aktyvesnis narys, tuo daugiau naudos jis atranda ir „pasiima“ iš narystės Rūmuose.

  UAB „Robotex“ komercijos ir plėtros vadovas Nerijus Miliukas papasakojo savo sėkmės istoriją, susijusią su naryste Rūmuose. „Šaunu, kai gali dirbti savo darbus, o Rūmų organizacinių pastangų dėka tereikia sutartu laiku nuvykti į sutartą vietą ir prie nurodyto staliuko pabendrauti su parinktais partneriais. Kitas pavyzdys – per Europos verslo ir inovacijų tinklą Enterprise Europe Network pateikėme savo užklausą ir per kelias savaites sulaukėme suinteresuotų potencialių partnerių elektroninių laiškų. Greita partnerių paieška – greiti buvo ir mūsų sprendimai“, – tvirtina bendrovės, kurios narystė Rūmuose jau atsipirko, vadovas.

  UAB „Interjero elementai“ direktorius Giedrius Bučas neslėpė iš pradžių nuogąstavęs, kad įmonė yra pernelyg jauna ir maža, jai esą per anksti stoti į Rūmus, į vieną gretą su žinomomis ir didelėmis bendrovėmis. Tačiau nuogąstavimai greitai pasirodė niekuo nepagrįsti. Dabar UAB „Interjero elementai“ kartu su Rūmais vykdo didžiulį projektą „Didėja“, kuris skirtas jauniems baldų dizaineriams, organizuotas konkursas „Suolelis Santakoje“. „Savo tinklapyje esame patalpinę Kauno PPA rūmų ženklą, patvirtinantį mūsų narystę, ir tai mūsų jaunai įmonei suteikia solidumo“, – sako G. Bučas.

  Verslo moterų tinklo pirmininkė, UAB „Garliavos šeimos klinika“ vadovė Asta Šileikienė papasakojo, kodėl ir kaip tinklas kūrėsi po Rūmų „vėliava“. Iniciatyva burti moteris verslininkes buvo parvežta iš Paryžiaus, „Eurochambres“ kongreso. Tinklas jau yra baigęs vykdyti keturis tarptautinius projektus.

  Išsamiau – spalio mėnesio „Rūmų žiniose“.

Skip to content