• Naujienos
 • Rūmų bendruomenės klubo viešnagė – bendrovėje „Marijampolės pieno konservai“

  Rūmų bendruomenės klubo viešnagė – bendrovėje „Marijampolės pieno konservai“

  Pirmasis šių metų Rūmų bendruomenės klubo susitikimas vyko UAB „Marijampolės pieno konservai“. Tai vienas didžiausių ir pajėgiausių pieno perdirbėjų Lietuvoje ir vienintelė konservuoto pieno gamintoja Baltijos regione. Bendrovė – ilgametis rūmų narys, 2015 m. pripažintas aktyviausiu Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo nariu.

  Įmonės procesų struktūra leidžia gaminti didelius produkcijos kiekius. Gamybai naudojamas natūralus žaliavinis pienas superkamas iš Lietuvos pieno gamintojų.

  Pagrindinių produktų gamybos pajėgumai per mėnesį: pieno miltelių – 2350 tonų, pieno konservų – iki 10 milijonų sąlyginių (400 g) indelių, sviesto – iki 1500 tonų, pasterizuotos grietinėlės – iki 3000 tonų.

  Pagrindinių gaminamų produktų (pieno miltelių, pieno konservų, sviesto) ilgi saugojimo terminai leidžia juos transportuoti į bet kurią pasaulio šalį, todėl apie 90 proc. produkcijos parduodama už Lietuvos ribų. Iš jų apie 10 proc. patenka į NVS šalis, likusi dalis keliauja į Europos Sąjungos, Afrikos, Azijos šalis, JAV, Kubą, Hongkongą ir kitus tolimus pasaulio kraštus.

  Įmonės vadovas Aristydas Kulvinskas susirinkusią verslo bendruomenę supažindino su įmonės veikla, pasiekimais, naujovėmis, o kokybės vadovė Dalia Piepolienė vedė ekskursiją po gamybines patalpas. Nariai lankėsi dviejose įmonės atestuotose laboratorijose, kuriose atliekami žaliavų, technologijos procesų ir gatavų produktų mikrobiologinių, cheminių ir fizikinių rodiklių bei jusliniai tyrimai, taip pat atliekama ir aplinkos higieninės būklės kontrolė. Abi laboratorijos sėkmingai dalyvauja tarptautinėse palyginamųjų tyrimų programose. Ekskursijos metu rūmų nariai susipažino su centriniu valdymo pultu, skardinių dėžučių gamybos linija, lankėsi pieno priėmimo skyriuje.

  Buvo pasveikinti nauji rūmų nariai: UAB „Sabelijos prekyba“, UAB „Svaro gaminiai“, UAB „Ivadra ir Co“, MB „Batų namai“, IĮ „Diara“, ūkininkės Birutės Navickienės ūkis.
Skip to content