• Rūmų ąžuolyne – jau 35 medžiai

  Rūmų ąžuolyne – jau 35 medžiai

  Spalio 1 d. Kalniečių parke vėl rinkosi rūmų bendruomenės nariai. Įmonės, kurios šiemet pažymi svarbias sukaktis (5, 10, 15 ar 20 metų) buvo kviečiamos pratęsti rūmų tradiciją ir kartu pasodinti po ąžuolą.

  Antrą kartą rūmų inicijuotoje akcijoje dalyvavo apie šimtas verslo atstovų. Savo ąžuolus pasodino Verslo vadovų klubas, UAB „Dovaina“, UAB „Enerstena“, UAB „Interjero elementai“, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, UAB „Hotel Neris“, UAB „SDG“, UAB „Telrada“, UAB „Novameta“, UAB „Baltijos polistirenas“, vienas ąžuolas buvo pažymėtas UAB „Rikonetas“ vardu.

  Nuo šiol prie pernai rūmų 20-mečio proga pasodintų medžių augs dar 15 raudonlapių ąžuolų.

  „Ąžuolas yra tvirtybės simbolis. Todėl linkiu, kad ir Jūsų verslas būtų tvirtas kaip ąžuolas ir sėkmingai augtų“, – akcijos dalyviams linkėjo rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis.

  Akcijos tikslas – siekti, kad Kaunas būtų gražesnis, žalesnis, jaukesnis. Ąžuoliukų sodinimas įprasmina ir stiprina bendruomeniškumą ir yra gražus pavyzdys kauniečiams puoselėti žaliąsias miesto zonas.

  „Išties šauni idėja šiame parke sodinti ąžuolus. Kaunas visada buvo žalias miestas – turime patį didžiausią ąžuolyną. Jei ši tradicija tęsis, po keliolikos metų ir Kalniečių parke oš ąžuolynas“, – sakė verslo bendruomenės renginyje dalyvavęs miesto meras Andrius Kupčinskas.

  Kalniečių parke sodinti raudonlapius ąžuoliukus rūmams padeda Dubravos eksperimentinės mokomosios miškų urėdijos specialistai.

  Pasodinę ąžuolus rūmų nariai rikiavosi prie sočios kareiviškos košės.Skip to content