• Naujienos
 • Rūmų ąžuolyne – 90 tvirtybę simbolizuojančių medžių

  Rūmų ąžuolyne – 90 tvirtybę simbolizuojančių medžių

  Lapkričio 3 d. beveik 100 rūmų narių, šiemet jubiliejines sukaktis mininčių įmonių, įvairių kadencijų tarybų atstovų dalyvavo jau paskutinėje, baigiamojoje Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų akcijoje „Pasodinkime ąžuolą“.

  Kaip renginio pradžioje sakė rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, pirmieji 20 ąžuolų Kalniečių parke bendruomenės iniciatyva buvo pasodinti 2011-aisiais, minint rūmų atkūrimo 20-metį. Kasmet prie iniciatyvos jungėsi vis daugiau narių. Savo medžius rūmų ąžuolyne pasodino apie 70 įmonių, taip pat visi 8 klubai, ilgamečiai ir aktyvūs bendruomenės nariai.

  Iš viso per penkerius metus Kalniečių parke pasodinta 90 medžių, kurie simbolizuoja 2015-ųjų birželį minėtą rūmų įkūrimo Lietuvoje 90-metį.

  „Linkiu, kad rūmai būtų stiprūs ir augtų šimtmečiais kaip šie ąžuolai“, – linkėjo viena iš rūmų steigėjų Jūratė Matekonienė.

  Su gražia iniciatyva susirinkusius kolegiškai sveikino „Gerumo ąžuolo“ bendrijos atstovai. Vaikiško džiaugsmo ir klegesio į suaugusiųjų būrį įnešė UAB „SDG“ globojamų Vilijampolės vaikų dienos ir krizių centro vaikai.

  Naujas rūmų ąžuolynas – dovana Kaunui. Jis įprasmina ir stiprina bendruomeniškumą bei yra pavyzdys kauniečiams puoselėti žaliąsias miesto zonas.

  Medžių sodinimo akcijoje, kaip ir visose iki šiol vykusiose, talkino Dubravos eksperimentinės mokomosios miškų urėdijos medelyno specialistai.

  Po darbų iniciatyvos dalyviai vaišinosi arbata ir kareiviška koše, kurią paruošė Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro moksleiviai.

  „Ar tai pabaiga?“ – teiravosi ne vienas bendruomenės narys.

  Nuo šiol rūmų nariai galės prisidėti prie naujos iniciatyvos – Verslo istorijos erdvės kūrimo Parodų kalne, kur numatoma pastatyti paminklą ir sukurti verslo alėją.

  <iframe width=“460″ height=“315″ src=“https://www.youtube.com/embed/THRBjhlRiv0″ frameborder=“0″ allowfullscreen></iframe><iframe src=“https://drive.google.com/embeddedfolderview?id=0Bx2jVfkZ0dtPOUhRV1Y0VjdYdXc#grid“ width=“460″ height=“4000″ frameborder=“0″></iframe>

Skip to content