• Rūmų 20-mečio jubiliejui artėjant

    Rudenį Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams sukaks 20 metų: 1991 m. lapkričio 29 d. 124 Kauno apskrites įmonių atstovai įsteigė regioninius rūmus. Jų prezidentu tapo Kauno krašto pramonininkų vadovas prof. Simas Ramutis Petrikis.

    Jubiliejus yra graži proga atsigręžti į praeitį, pagerbti nusipelniusius bendruomenės narius ir įprasminti šią datą ateičiai. Rūmų tarybos ir administracijos sudarytas komitetas aptarė pirmąsias idėjas jubiliejui pažymėti.

    Siūloma šią sukaktį pažymėti renginių ciklu, kuris truktų keletą mėnesių ir apimtų viso regiono savivaldybes ir narius, Rūmų klubus, verslo moterų tinklą. Aukštųjų mokyklų ekonomikos,vadybos, technologijų mokslų studentams ketinama skelbti konkursą dėl Kauno regiono ir jo verslo bendruomenės vizijos dar po 20 metų (2031 m.). Svarstoma idėja išleisti Rūmų narių meninių fotografijų albumą, o įprasminant jubiliejų ateičiai – Ąžuolyne pasodinti dvidešimt ąžuolų. Baigiamasis jubiliejinis renginys numatomas gruodžio 2 d., penktadienį,“Via Baltica“ restorane. Galimi renginių finansavimo būdai – rėmimas, reklama, dalyvavimo mokestis ir pan.

    Laukiame Rūmų narių atsiliepimų ir naujų pasiūlymų šiai sukakčiai paminėti.

    RŽ inf.

Skip to content