• Rūmai visiškai atsiriboja nuo R. Šidlauskui pateiktų įtarimų

  Gerbiamieji Rūmų nariai,

  Šiandien viešai paskelbta informacija apie buvusio diplomato, šiuo metu Lietuvos PPA rūmų asociacijos generalinio direktoriaus Rimanto Šidlausko sulaikymą ir galimai neteisėtą veiklą.

  Užtikrinu, kad R. Šidlausko galimi veiksmai ir jam pateikti įtarimai niekaip nesusiję su rūmų ir asociacijos vykdoma veikla bei funkcijomis. Rūmai netarpininkauja, nerekomenduoja ir jokiais kitais veiksmais nedalyvauja išduodant Šengeno ar kitas vizas.

  Lietuvos PPA rūmų asociacija visiškai atsiriboja nuo R. Šidlauskui pateiktų įtarimų ir galimai neteisėtos veiklos, kuri, kaip pabrėžiama STT pranešime, susijusi su ankstesne ilgamete diplomatine tarnyba.

  Šis  faktas yra nemalonus ir metantis šešėlį verslo bendruomenei. Laikydamasis aukštų verslo etikos ir nepriekaištingos reputacijos standartų, asociacijos prezidiumui šiandien teikiu siūlymą nušalinti R. Šidlauską nuo asociacijos generalinio direktoriaus pareigų, kol vyksta tyrimas. Tikiuosi, kad šiam teikimui, kaip asociacijos steigėjai, pritars Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių PPA rūmai.

  Benjaminas Žemaitis,

  Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas

Skip to content