• Naujienos
 • Rudenį – penki regioniniai forumai

  Rudenį – penki regioniniai forumai

  Netrukus prasidėsiančiame rudens sezone Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su partneriais surengs net penkis regiono verslo forumus ir konferencijas.

  Rugsėjo 28 d. „Žalgirio“ arenos amfiteatre, parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ metu, rūmai pirmą kartą organizuoja forumą „Kaip lietuviškas prekės ženklas gali tapti pasauliniu“. Kodėl turtingi Dubajaus gyventojai vartoja „Aconitum“ vaistus? Kaip konkurencingumo varžybose nelikti ant atsarginių suolelio? Kaip pelnyti (pasi)tikėjimą lietuvišku prekiniu ženklu? Beyond our borders: kaip įdarbinti 3000 ekspertų 65 šalyse? Jūsų dėmesiui – devyni pranešėjai, įdomios įžvalgos, praktinė patirtis ir „svetimos“ pamokos. Kviečiame įmonių vadovus, eksporto, pardavimų, marketingo vadovus ir specialistus! Programa skelbiama ir registracija jau prasidėjo: https://chamber.lt/LT/Pradzia/Paslaugos/Renginiai/Forumas-Kaip-lietuviskas-prekes-zenklas-gali-tapti-pasauliniu
  .

  Spalio 18 d. kartu su IQ žurnalu antrą kartą pakviesime į rengiamą forumą. Šiemet jo tema – „Kaunas2018. Inovacijų santaka“. Jis vyks naujajame verslo centre „Kauno dokas“. Programoje numatomi Lietuvos banko valdybos nario Mariaus Jurgilo, Tamperės (Suomija) regiono inovacijų ir įžvalgų tarybos direktoriaus Petri Räsänen, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje biuro vadovo Arnoldo Pranckevičiaus, UAB „Novameta“ direktoriaus Mindaugo Jonuškio, Kauno technikos kolegijos direktoriaus Nerijaus Varno, KTU Bloomberg laboratorijos atstovų ir kiti pranešimai apie inovacijų diegimo praktiką ir iššūkius. Konferencijos dalyviai – aukščiausio lygio vadovai, verslo lyderiai, savivaldos ir verslo organizacijų vadovai.

  Lapkričio 8 d. parodos „Moters pasaulis“ metu „Žalgirio“ arenos amfiteatre Verslo moterų tinklo Kauno regiono grupė pakvies į antrąją konferenciją „Formulė: versli ir laiminga“, šių metų potemė – „Be streso“. Pernai renginys sulaukė beveik 500 dalyvių iš visos Lietuvos.

  Lapkričio 15 d. Kauno PPA rūmų Marijampolės filialas ir IQ žurnalas pirmą kartą rengia šio regiono IQ forumą „Sūduvos kryptis – M4.0“. Pranešimai ir diskusijos bus skiriamos Marijampolės regiono strateginėms specializacijos kryptims – maisto, medienos, metalo pramonei ir mokslui.

  Lapkričio 29 d. verslo centre „Kauno doke“ rūmų Kauno finansininkų klubo iniciatyva kartu su su Aleksandro Stulginskio universitetu rengiama konferencija „Finansų ir apskaitos pokyčiai skaitmenizacijos kontekste“. Ją moderuos žinoma ekonomistė Jekaterina Rojaka. Tarp numatomų pranešėjų – Lietuvos banko valdybos pirmininkas Valdas Vasiliauskas, vienas sėkmingiausių naujos kartos verslininkų rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ pirmininkas, verslininkas ir investuotojas Ilja Laurs, UAB „Hegelmann transporte“ finansų direktorius Vytis Arlauskas, Londono Sičio lietuvių klubo atstovai ir kt.

  Rūmų nariams dalyvavimas visuose šiuose forumuose – nemokamas.

  O gruodžio 7 d., penktadienį, bendruomenę pakviesime į tradicinį metinį verslininkų pagerbimo vakarą.

  Sekite mūsų naujienas chamber.lt svetainėje, rūmų naujienlaiškiuose ir Facebook paskyroje ir planuokite dalyvauti Jus sudominusiuose forumuose!

Skip to content