• Naujienos
 • Rudenį – parodos „RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2013“ ir „FRANŠIZĖ LT“

  Rudenį - parodos „RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2013“ ir „FRANŠIZĖ LT“

  UAB „Ekspozicijų centras“ maloniai kviečia dalyvauti tradicinėje Lietuvos gamintojų PARODOJE „RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2013“ ir PARODOJE „FRANŠIZĖ LT“

  PARODOS VYKS: Spalio 4 – 6 dienomis, ŽALGIRIO ARENOJE (Karaliaus Mindaugo pr. 50), Kaunas

  REGISTRACIJĄ Į PARODAS IR ĮKAINIUS GALITE RASTI ŠIOJE NUORODOJE: http://vvs.parodos.lt/registration/

  Paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ – tai 5-oji tradicinė Lietuvos gamintojų paroda, kurios tikslas – pristatyti Lietuvoje gaminamus produktus, viešinti ir skatinti lietuviškų produktų vartojimą, bendradarbiavimą ir kooperaciją, įvertinti jų kokybę. Parodos dalyviams bus sudarytos puikios sąlygos populiarinti lietuviškas prekes, vykdyti savo produkcijos prekybą, susitikti su daugeliu savo konkurentų, susipažinti su jų pažanga, įvertinti savo padėtį rinkoje ir išanalizuoti paklausą. Kviečiame dalyvauti jau žinomas ir visai naujas Lietuvos įmones, nes susidomėjimas lietuviškais gaminiais yra didžiulis, vartotojai noriai juos renkasi iš gausybės pasiūlymų. Tikime, kad dalyvaujančioms įmonėms paroda bus naudinga ir efektyvi priemonė pasiekti užsibrėžtų tikslų.

  Parodos dalyvių skaičius kasmet didėja. Prieš tai vykusiose parodose dalyvavusios įmonės liko patenkintos, daugumai viršyti lūkesčiai. 2012 m parodą aplankė 30340 lankytojų.

  Parodos „RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2013“ metu vyks paroda „Franšizė LT“. Parodos „Franšizė LTtikslas – pristatyti Lietuvos gamintojų prekinių ženklų franšizių verslo modelius ir jų potencialą Lietuvoje bei užsienio rinkose verslui, viešinti ir skatinti lietuviškų franšizių vartojimą, įvertinti jų pranašumus, trūkumus bei potencialią riziką. Kviečiame dalyvauti jau žinomas ir visai naujas Lietuvos gamintojų įmones, kurios teikia šią paslaugą, nes franšiazavimas Lietuvoje atranda savo vietą versle.

  Maloniai kviečiame visus Lietuvos gamintojus palaikyti šią idėją ir pristatyti gaminius bei aktualiausias naujienas Lietuvos vartotojams!

  Parodos organizatoriai:

  • UAB ,,Ekspozicijų centras“

  • Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija

  • Lietuvos pramonininkų konfederacija

  UAB „Ekspozicijų centras“

  Projekto vadovė

  Jurgita Kasparavičienė

  Tel/faks. 8 37 33 15 90

  El. p.: rpl@expo.lt

  http://www.expo.lt

Skip to content