• Naujienos
 • Romoje veiklą pradeda Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai

  Romoje veiklą pradeda Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai

  Birželio 7 d. Romoje atidaryti Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai (ILPR), kurie prisidės prie dvišalių ekonominių santykių skatinimo, prekybos plėtros bei ekonominės diplomatijos stiprinimo. Tai vienintelė organizacija, turinti Italijos vyriausybės leidimą atstovauti dvišaliams Lietuvos ir Italijos verslo interesams. Prekybos rūmų atidarymo ceremonija surengta Lietuvos Respublikos ambasados Italijoje patalpose.

  „Italija ir Lietuva turi erdvės sėkmingai bendradarbiauti daugybėje sričių – nuo turizmo ir maisto pramonės iki aplinkosaugos ir pažangiųjų technologijų plėtros. Padėsime abiejų šalių verslininkams aktyviau megzti abipusiai naudingus ryšius, nes matome, kad potencialas yra išties didžiulis“, – teigia ILPR prezidentė Ieva Gaižutytė.

  Lietuvos verslininkams ILPR teiks informaciją apie Italijos įmones, tarpininkaus užmezgant kontaktus su potencialiais verslo partneriais. Viena esminių veiklos sričių – teisinės konsultacijos prekybos ir pramonės srityse: Lietuvos verslininkams ILPR padės steigti įmones Italijoje, konsultuos mokesčių ir finansavimo klausimais, teiks pagalbą dalyvaujant teismuose, padės rasti reikiamų darbuotojų, organizuos verslo misijas, konferencijas, produktų pristatymus.

  ILPR priklauso Italijos ir užsienio šalių prekybos rūmų sąjungai, vienijančiai daugiau nei 100 Italijoje registruotų tokio tipo organizacijų. ILPR dalyvaus šios sąjungos iniciatyvose, kurių tikslas – stiprinti tarptautinius ekonominius ryšius.

  Prekybos rūmams vadovauja socialinių mokslų daktarė Ieva Gaižutytė. Prie ILPR steigimo prisidėjo Lietuvos ambasada Italijoje. Kartu su ambasada jau organizuoti du renginiai: Lietuvos ekonomikos pristatymas Frozinonės prekybos rūmuose ir tarptautinė konferencija Romoje „Italija ir Molotovo–Ribbentropo paktas 1939–1941“.

  # # #

  Išsamesnės informacijos suteiks

  Ieva Gaižutytė, Italijos-Lietuvos prekybos rūmų prezidentė

  Via Guido d‘Arezzo 10, 00198 Roma

  Tel. + 39 06 9020 5061

  Mob. (LT) + 370 699 16767

  Mob. (IT) + 39 331 300 7120

  Faks. + 39 06 8530 1174

  info@ilcc.it
  , www.ilcc.it

Skip to content