• Naujienos
 • Reikšmingas sertifikatas suteiktas „Daumantai LT“

  Nepriklausomų ekspertų atliktas auditas patvirtino, kad bendrovė „Daumantai LT“ atitinka visus reikalavimus, kuriuos kelia tarptautinės „British Retail Consortium (BRC) Global Standard for Food Safety“ versijos standartas, informuoja bendrovė.

  Šis sertifikavimas įmonei nėra privalomas, tačiau, pasak bendrovės, tokius sertifikatus turinčios bendrovės Lietuvoje ir užsienyje yra vertinamos kaip patikimi ir skaidrūs maisto produktų tiekėjai. UAB „Daumantai LT“ kasmet atestuojasi nuo 2006 metų.

  Įmonės vertinimą atlikusi tarptautinė sertifikavimo kompanija „Lloyd Register Quality Assurance“ „Daumantų“ pagardų gamintojams suteikė aukštą – A lygio BRC sertifikatą. Į jį atsižvelgia didžiausi pasaulio prekybos tinklai. Gavus tokį įvertinimą, nekyla abejonių, kad įmonėje vykstantys procesai užtikrina visų gamybos grandžių ir technologinių procesų kontrolę bei priežiūrą.

  „Siekdami sertifikato mes rodome savo iniciatyvų požiūrį į maisto saugumą. Pirmiausia, tai mums palengvina eksportą. Taikydami standarto normas, labai atidžiai renkamės tiekėjus, modernizuojame gamybą, mažiname riziką patirti nesėkmę ir todėl jaučiame dar stipresnį klientų ir mūsų produktų vartotojų pasitikėjimą ir ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje“, – sakoSaulius Grinkevičius, UAB „Daumantai“ vadovas.

  BRC standarte išdėstyta daugiau kaip apie 300 reikalavimų, kurie apima visus procesus bei reglamentuoja gamintojo naudojamą įrangą, personalo kvalifikaciją, pirminių žaliavų kokybę ir patikimumą, sanitarinius higieninius kriterijus, vadybos sistemą, procesų valdymo lygį, kokybės ir maisto saugos savikontrolę, mokslinių–techninių pasiekimų bei inovacijų taikymą procesuose. Sertifikuojant įmones vertinama ir tai, kaip greit pavyktų surasti klaidos šaltinį nutikus problemai ir kaip efektyviai ji būtų taisoma.

Skip to content