• Naujienos
 • Regiono plėtros tarybos atstovai aplankė rūmų narius Jonavoje

  Kauno regiono plėtros taryba laikosi tradicijos posėdžius rengti vis kitoje savivaldybėje, tad 2013 m. kovo 5 d. rinkosi Jonavoje. Posėdyje dalyvavo daugumos Kauno regiono savivaldybių – Kaišiadorių, Raseinių, Birštono, Prienų, Kauno miesto ir rajonų merai, Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskirta atstovė Ona Balžekienė, rajonui atstovavo ir savivaldybės Tarybos narys Bronislovas Liutkus bei mero pavaduotojas Remigijus Osauskas.

  Posėdyje buvo pristatyta ir svarstoma 17 regionui aktualių klausimų: dėl regiono plėtros plano iki 2020 m. bei regiono plėtros plano iki 2020 m. ataskaitos už 2012 m.; dėl Kauno regiono projektų sąrašų tikslinimų ir pakeitimų; apie Kauno regiono projektų sąrašų sudarymo eigą ir projektų įgyvendinimą ir kt.

  Pasibaigus posėdžiui, jo dalyviai buvo pakviesti į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių įmones – UAB „Jonavos autobusai“ bei AB „Jonavos šilumos tinklai“. Šios bendrovės sėkmingai naudoja ES struktūrinių fondų lėšas. UAB „Jonavos autobusai“ rekonstravo, galima sakyti pastatė modernią ir šiuolaikišką autobusų stotį, susiremontavo administracines patalpas, o AB „Jonavos šilumos tinklai“ vieni pirmųjų Lietuvoje įsirengė naują 10 MW biokuro katilinę su kondensaciniu ekonomaizeriu, kuri tą dieną kaip tik ir pradėjo savo darbą.

  UAB „Jonavos autobusai“ direktorius E. Mulokas džiaugėsi laiku ir kokybiškai atliktais darbais, akivaizdžiais pokyčiais. AB „Jonavos šilumos tinklai“ pasitiko ne tik šios bendrovės direktorius A. Sadzevičius , bet ir katilinę suprojektavusios bei įrengusios UAB „Enerstena“ (įmonė taip pat yra KPPAR narė) direktorius V. Ramanauskas.

  Biokatilinėje naudojamas net iki 60 proc. drėgmės turintis smulkintas medis, kurio šiukšlių pavidalu apstu visuose Lietuvos miškuose. Katilinė iškilo per neįtikėtinai trumpą laiką..

  Kitas Kauno regiono plėtros tarybos posėdis šių metų gegužę vyks Kaišiadoryse.

Skip to content