• Programa “Jaunasis kolega”

  Ūkio ministerija ir VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ (toliau – LJA) kviečia jūsų organizacijos ar atstovaujamo regiono įmones dalyvauti jau ne pirmus metus LJA organizuojamoje programoje „Jaunasis kolega“, kurios pagrindinis tikslas – suteikti galimybę aukštesniųjų klasių moksleiviams susipažinti su įmonės veikla „iš arti“, t.y. įmonėje apsilankęs programos dalyvis keletui valandų tampa priimančio darbuotojo „kolega“, betarpiškai susipažįsta su įmonės veikla ir darbui reikalingais įgūdžiais.

  Programos įgyvendinimo (įmonės/ organizacijos aplankymo) data: 2014 m. gegužės 8 d. nuo 13 val.

  Šia programa taip pat siekiama sukurti sąsają tarp verslo pasaulio ir mokinių, kurie vėliau taps įmonių darbuotojais; paskatinti mokinius siekti savo tikslų, tobulinti akademinius bei praktinius įgūdžius;

  suteikti galimybę praktinei veiklai (nors ir vienos dienos), kuri padėtų mokiniui apsispręsti renkantis profesiją ir galvojant apie karjerą.

  Priimdami kelioms valandoms „Jaunojo kolegos“ programos dalyvius savo įmonėje, suteiksite jaunuoliams betarpiškos informacijos „iš pirmų rankų“. Tai taip pat galimybė pristatyti įmonę visuomenei, o moksleiviams- pamatyti ir pajusti tai, ko nėra nei viename vadovėlyje.

  Vienoje priimančioje įmonėje ar organizacijoje, priklausomai nuo jos darbuotojų skaičiaus, gali lankytis nuo poros iki kelių dešimčių moksleivių (prie vieno darbuotojo priskiriama iki 2 moksleivių). Moksleivių apsilankymo įmonėje trukmė- apie 2-3 val.

  Detalesnė informacija pridedama:

  JK-apie-2014.doc
  Kvietimas-imonems-JK-2014.doc

Skip to content