• Naujienos
 • Profesinės žinios – iš kolegų

  Regiono verslininkai pagal profesinius interesus buriasi į devynis rūmuose veikiančius klubus: Eksportuotojų, „INNO“, Kauno finansininkų, Kauno personalo vadovų, Kauno verslo vadovų, Marketingo vadovų, Teisininkų, Sūduvos buhalterių klubus ir Verslo moterų tinklą. Jūsų dėmesiui siūlome keletą atsiliepimų apie daugiau kaip dešimtmetį rūmuose vykstančią klubinę veiklą. 

  Aušra Kerzienė, UAB „SDG grupė“ personalo vadovė:

  Jaučiuosi didelės bendruomenės dalimi, dalyvaudama Kauno personalo vadovų klubo veikloje. Mūsų klubo stiprybė yra žmonės, atviri, nuoširdūs ir mylintys savo darbą. Susitikimai klube – prasmingai praleistas laikas su kolegomis, kurie ilgainiui tapo draugais. Į susitikimus kviečiami lektoriai pristato naujienas apie darbuotojų paiešką, atranką, organizacinio klimato formavimą, darbuotojų įsitraukimo svarbą, motyvavimo ir atlygio, darbuotojų mokymo ir kitų sistemų kūrimą. Tai  skatina atviras diskusijas ir leidžia naudotis gerąja praktika.

  Klubo dešimtmečio proga šiemet surengėme didžiulę personalo vadovų konferenciją „Kolibris“.  Kas yra „nauja juoda“ darbdavio įvaizdžio formavimo srityje, dizaino mąstysena personalo skyriuje, socialinių tinklų realybė, arba kodėl „gerai yra blogai“, atrankų efektyvumas, „skylė tvoroje“ darbuotojų motyvavimo sistemoje, atlygio ekonomikos įžvalgos, Y kartos darbuotojai, dalykinė išvaizda. Tai temos, kurias konferencijoje beveik 100-ui dalyvių skaitė žinomi lektoriai – strateginės komunikacijos konsultantė Orijana Mašalė, „Future Leadership“ inovacijų laboratorijos įkūrėja ir vadovaujanti partnerė Justina Klyvienė, žurnalistas Darius Lukoševičius, dr. Šarūnas Nedzinskas, „People link“ vadovaujanti partnerė Jurgita Lemešiūtė-Frejienė, VDU prof. Nijolė Petkevičiūtė, „Grizlio metodo“ autorius Valentinas Marinionokas, ekonomistė Rūta Vainienė, prof. dizainerė Jolanta Talaikytė ir kt.

  Gera būti tarp kolegų, dirbančių tą patį darbą.

Skip to content