• Naujienos
 • Profesinės žinios – iš kolegų (III)

  Eksportuotojų klubas rūmuose veikia nuo 2012 m. Apie šio klubo veiklą pasakoja Tomas Skėrys, UAB „Eoltas“ eksporto projektų vadovas:

  Eksportuotojų klube susitinka įmonių vadovai, pardavimų vadovai ir vadybininkai. Daug keliaujantys darbo reikalais, išradingi, prasmingos ir vertingos patirties versle turintys žmonės. Klubas – tai erdvė, kur aš galiu ne tik pasidalinti savo sukauptomis žiniomis, bet ir išgirsti apie kitų eksporto patirtį, pasimokyti iš jų sėkmių ar net ir priešingai – iš klaidų – kad jų išvengti savo darbe.

  Ypač vertinu klubo susitikimus – vizitus į įmones. Klubo nariai turėjo ne vieną unikalią galimybę aplankyti gerai žinomas, inovatyvias ir eksporto srityje stiprias kompanijas – „Mantinga“, „Novameta“, „Grigeo LT“, „Aconitum“, „Baldai Jums“ ir kt. Tokie vizitai leidžia iš labai arti pažvelgti ten, kur ne kiekvienas iš viso gali patekti – stebėti, kaip vyksta gamybos procesai, pamatyti naujausią įdiegtą įrangą, susipažinti su procesų valdymo gudrybėmis, sužinoti apie įmonių šiandienos eksporto iššūkius ir net pirmiems išgirsti jų įžengimo į naujas rinkas planus.

  Eksportuotojų klubo narių susitikimai, mokymai, seminarai orientuojami į naujausią ir aktualiausią informaciją, yra pagrįsti patirtimi ir praktika. Kiekvieno susitikimo metu aš atrandu ką aš galiu daryti efektyviau, pažangiau savo veikloje. Stebiu ir mokausi, ką galima pritaikyti savo kompanijoje, kad procesai vyktų sklandžiau.

   Matau didžiulę Eksportuotojų klubo pridėtinę vertę ir naudą tiek įmonės darbuotojui, tiek ir įmonei, kurioje jis dirba, ir drąsiai galiu rekomenduoti kiekvienam, dirbančiam eksporto srityje, prisijungti prie mūsų ir aktyviai dalyvauti klubo veikloje.

Skip to content