• Naujienos
 • Profesinės žinios – iš kolegų (II)

  Tęsiame narių atsiliepimus apie rūmų klubus. Verslo moterų tinklas rūmuose veikia jau dešimt metų. Tai vienas sėkmingiausių ir labiausiai įkvepiančių klubinės veiklos pavyzdžių.

  Saulė Motiejūnienė, Kauno regiono verslo moterų tinklo vadovė, UAB „Linolitas“ direktorė:

  Kauno regiono verslo moterų tinklas – tai stipri, jau dešimtmetį veikianti verslo moterų bendruomenė. Mums svarbu, kad moteris versle būtų pasitikinti savimi ir realizuotų savo tikslus, gebėtų tarpusavyje suderinti skirtingus vaidmenis.

  Apie tai kalbėjome pernai parodos „Moters pasaulis“ metu surengtoje konferencijoje „Formulė: versli ir laiminga“, kurioje dalyvavo 500 drąsių, ambicingų ir skirtingą patirtį turinčių moterų iš visos Lietuvos. Buvo be galo įdomu apie lyderystę, komandinį darbą,  šeimos verslus, empatiją darbe išgirsti iš veikliųjų seserų Beatos Nicholson ir Odetos Bložienės, VU Verslo mokyklos direktorės dr. Birutės Miškinienės ir kitų kolegių. Valstybės 100-mečio ir  Verslo moterų tinklo dešimtmečio proga surengtoje konferencijoje „Moteris versle 100/10“ klausėmės istorikių pranešimų apie žymias karpukario veikėjas, „Verslo žinių“ vyriausiojo redaktoriaus Rolando Baryso ir ekonomistės Rūtos Vainienės įžvalgų apie moteris vadoves, psichologo Andriaus Kalugino patarimų, kaip prisiversti kasdien jausties laimingoms, nuoširdaus kunigo Astijaus pasakojimo.

  Šiemet lapkričio 8 d. „Žalgirio“ arenos amfiteatre rengiame antrąją tokią konferenciją, jos potemė – „Be streso“. Programa jau paskelbta, kviečiame registruotis ir dalyvauti!

  Mus labai nudžiugino LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėka  už tai, kad pernai įsitraukėme į LR Prezidentės inicijuotą kampaniją „Už saugią Lietuvą“ su projektu „Įkvėpk“, kurio metu dėl skurdo, emocinių bėdų kenčiančios moterys buvo skatinamos ieškoti pagalbos, padėti vienos kitoms. Verslo moterų tinklo kvietimu LR Prezidentė  prieš keletą metų lankėsi Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Tad tinklas dovanojo unikalią galimybę šiltai, neformaliai pabendrauti su šalies vadove.

  Man asmeniškai bendrystė suteikė didesnį pasitikėjimą savimi, atradau bendraminčių, su kuriomis visada galiu pasitarti ne tik verslo klausimais, ratą. Visada jaučiu bendruomenės narių psichologinį palaikymą, asmeninę pagalbą. Pažintys atvėrė kelius į naujų idėjų realizavimą. Labai jauku jaustis „savai tarp savų“, su bendramintėmis vykti į verslo misijas į Graikiją, Didžiąją Britaniją, Sankt Peterburgą, Rygą, kartu keliauti po Lietuvos dvarus.  Gera žinoti, kad mūsų pasodinta sakura naujajame parke Nemuno saloje pavasarį sužydės kaip simbolinė Lietuvos ir Japonijos draugystės  dalelė.

Skip to content