• Prof. A. Maziliauskas perrinktas ASU rektoriumi

  Prof. A. Maziliauskas perrinktas ASU rektoriumi

  Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) rektoriumi antrai penkerių metų kadencijai perrinktas Antanas Maziliauskas. Kovo 9 d. jungtiniame universiteto tarybos ir senato posėdyje renkant rektorių jis buvo vienintelis kandidatas į šį postą.

  Pasak A.Maziliausko, universiteto perspektyvoje – glaudesnis darbas su užsienio šalių universitetais. Anot jo, svarstoma kartu su BOVA (Baltijos šalių žemės ūkio, miškų ir veterinarijos universitetų tinklas) partneriais įsteigti Baltijos maisto ir žemės ūkio universitetą, kuris veiktų, pavyzdžiui, Briuselyje.

  „Mano vizijoje ASU – stiprios tarptautinės institucijų grupės narys. Tam turime realų pagrindą. Su Šiaurės ir Baltijos šalių giminingais universitetais bendrame NOVA-BOVA tinkle glaudžiai bendradarbiaujame jau nuo 1996 metų“, – universiteto pranešime cituojamas A. Maziliauskas.

  Rektorių ne daugiau kaip dviem kadencijoms iš eilės viešo konkurso būdu renka, skiria į pareigas ir iš jų atleidžia universiteto taryba. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis yra šios tarybos narys.

  A. Maziliauskas Aleksandro Stulginskio universitetui vadovauja nuo 2011 m. Jis yra šio universiteto Vandens išteklių inžinerijos instituto profesorius, technikos mokslų daktaras.

  ASU yra Kauno PPA rūmų narys, o prof. A. Maziliauskas apdovanotas rūmų sistemos bronzos „Darbo žvaigžde“.

Skip to content