• Naujienos
 • Prienų verslo bendruomenės susitikimas Birštone – kruize laivu „Algirdas“

  Birželio 12 dieną Kauno PPAR Prienų atstovybė pakvietė Rūmų narius, ir norinčius jais tapti, į susitikimą „Pažink narį ir jo veiklą”. Vasariškas pirmadienis ir puikiai savaitės pradžiai smagias vasaros pramogas žadanti susitikimo vieta – vienu populiariausiu kurortu išliekantis visus metus – Birštonas. Šiame kurortiniame mieste jau ne vieną sezoną savo veiklą turizmo sektoriuje vysto KPPAR Prienų atstovybės narys MB „Birštono kruizas“ vadovas Mindaugas Žiedelis. Verslininkas Prienų verslo bendruomenės narius pasitiko unikalioje prieplaukoje, prie kurios buvo prišvartuotas laivas „Algirdas“. Šiemet laivas švartuojasi Nemune (ties „Eglės sanatorija“), visų praeivių jau pastebimas einant nuo A. S. Zenkevičiaus promenados link prieplaukos.

  Beveik 20 metų patirtį turizmo versle sukaupęs laivo „Algirdas“ savininkas Mindaugas Žiedelis pakvietė svečius leistis į vis labiau populiarėjantį pažintinį turą maršrutu Birštonas – Prienai – Birštonas ir pasimėgaut šia vasaros pramoga. Susipažinti su MB „Birštono kruizas“ veikla atvyko Kauno PPAR nariai iš Kauno ir Prienų.

  MB „Birštono kruizas“ organizuoja keliones laivu „Algirdas“, kuris gali sutalpinti iki 150 keleivių. Žmonės jau pamėgo kruizus Kaunas – Birštonas – Kaunas, o nuo 2022 metų – ir pažintinius turus Birštono apylinkėse ir maršrutu Birštonas – Prienai – Birštonas. Pasak įmonės vadovo Mindaugo Žiedelio, jis gali įgyvendinti įvairias užsakovų idėjas ir pasiūlyti pažintines bei pramogines išvykas. Vyksta ir muzikiniai kruizai. Verslininkas mano, kad laivas „Algirdas“ gali virsti ir biurais  ant vandens. Vanduo suteikia ramybės ir atveria kitas mąstymo galimybes. Įvairiems poreikiams gali būti pritaikyta ir plaukiojančioji platforma.

  Pažintinio turo metu laive „Algirdas“ KPPAR Prienų atstovybės įmonių – narių atstovai ne tik grožėjosi atsiveriančiais išskirtinio grožio gamtos kampeliais, bet taip pat turėjo galimybę pristatyti ir  savo atstovaujamų įmonių veiklas, teikiamas paslaugas bei susipažinti su kitomis įmonėmis.

  Darbas ir poilsis vienoje vietoje: ar įmanoma? 

  MB „Birštono kruizas“ kruizų organizatoriai pasiplaukioti šiokiadieniais kviečia ir įmonių kolektyvus, nes laive „Algirdas“ yra ir iki 100 vietų talpinanti konferencijų salės erdvė ant vandens. Keleivinių laivų prieplauka/kavinė, prie kurios švartuojasi „Algirdas“ – siūlo meniu su gėrimais, užkandžiais, savaitgaliais tiekiamas ir specialus šefo pasiūlymas – „Fish&Chips“. Pramogų ant vandens organizatoriai tikina, kad įmanoma. Birštone startuoja unikalus projektas, kuris bus toks vienintelis Lietuvoje – tai ofisai ant vandens. Čia ne tik bus sukurtos erdvės kokybiškam ir efektyviam kasdieniam darbui atlikti, bet kartu ir galimybė mėgautis atokvėpio minutėmis, kokiomis negalės pasigirti niekas kitas. Įsivaizduokite, kaip efektyviai pavyktų dirbti, jei galėtumėte įsikurti gamtoje, unikaliame statinyje Nemune, Birštono kurorte. Pirmosios ofisų ant vandens idėjos gimė bendradarbiaujant su vienais žinomiausių architektų šalyje – „Kančo studija“.

  Ofisai ant vandens – tai maždaug 400 kv. m biuro erdvės. Dviejų aukštų pastatas su langais į Nemuną bei pušyną ir terasa ant stogo. Planuojama, kad čia atsiras iki 70 darbo vietų. Dienos eigoje ar tiesiog per pietų pertrauką vietoje veiks kavinė. Poilsio akimirkas bus galima praleisti plaukiojant „Algirdu“.

  Išdygs ant plaukiojančios prieplaukos Tai ne tik savo idėja, bet ir techninėmis savybėmis išskirtinis statinys. Pastatas bus statomas ant „debarkaderio“ (plaukiojančios prieplaukos), kuris Lietuvoje išlikęs vienintelis. Ofisai ant vandens, jeigu darbuotojams pabostų matyti tą pačią upės vagą, galės nuplukdyti darbuotojus tarp Kauno ir Birštono, į bet kurią vietą Nemune. Planuojama, kad toks ofisas Birštone galėtų veikti 6-8 mėnesius, o Kaune – ir visus metus.

Skip to content