• Prienų verslininkų susitikimas

    Prienų verslininkų susitikimas

    Jiezne, vienoje moderniausių Europoje langų, fasadų ir durų gamybos bendrovėje „Doleta“, vyko Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuota verslo informacinė popietė „Personalo organizavimas ir valdymas įmonės veikloje“. Seminarą vedė VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ lektorės Eglė Makselytė ir Irma Kaminskienė.

    Bet pirmiausiai Kauno PPA rūmų nario „Doleta“ vadovai pristatė Prienų verslo bendruomenei savo gamyklą ir gaminamą produkciją, o bendrovės generalinis direktorius Mindaugas Skardžius – video filmą apie „Doletos“ veiklą. Popietės dalyviai savo akimis galėjo pamatyti, kaip gimsta produkcija, kuri gerina žmonių gyvenimo kokybę. Būtent taip įmonės veiklą apibūdino jos įkūrėjas ir valdybos pirmininkas Vytautas Silevičius. Anot jo, bendrovė gaminama ne langus, o siūlo klientams investiciją į gyvenimo kokybės gerinimą.

    Jau seniai įrodyta, jog geri darbdavių ir darbuotojų santykiai – tai tiesiausias kelias į įmonės sėkmę. Lektorės pateikė nemažai personalo valdymo patarimų, rašo interneto portalas kvitrina.lt

    „Krašto vitrinos“ parengtas fotorepotažas čia

Skip to content