• Naujienos
 • Prienų r. savivaldybės mero A. Vaicekausko Padėkos vakaras Prienų krašto verslininkams

  Gruodžio 14 d. Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas sukvietė Prienų krašto verslininkus, įmonių, įstaigų vadovus į tradicinį Padėkos vakarą, skirtą pasidžiaugti buvimu kartu, pasidalyti geromis emocijomis ir padėkoti už Prienų krašto garsinimą, iniciatyvas, įgyvendinamas idėjas. Padėkos vakaro metu buvo įteikti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Prienų rajono savivaldybės apdovanojimai lietuviškus, aukštos kokybės produktus, išskirtines paslaugas sukūrusiems, svarbius projektus įgyvendinusiems verslininkams.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Vydas Damalakas ir meras Alvydas Vaicekauskas pasveikino ketvirtą kartą organizuoto konkurso „Sukurta Prienų krašte“ nugalėtojus. Jiems įteikti Prienų krašto kalvio Martyno Breikšto pagaminti prizai „Aitvaras“ ir nugalėtojų sertifikatai. Šiais metais dalyviai buvo vertinami dviejose kategorijose: I kategorija – įmonės, kurių darbuotojų skaičius daugiau nei 20, II kategorija – įmonės, kurių darbuotojų skaičius iki 20.

  Nugalėtoju I kategorijoje tapo uždarosios akcinės bendrovės „Inčas“ produktas – „Šilumai jautraus popieriaus rulonėliai“. Jie naudojami elektroninėse eilių valdymo sistemose, bankomatuose, kasos aparatuose, medicininiuose, laboratoriniuose prietaisuose ir kitos paskirties įrenginiuose. Apdovanojimai įteikti įmonės generaliniam direktoriui Vaclovui Marčiulynui.

  Konkurso „Sukurta Prienų krašte“ nugalėtoju II kategorijoje tapo gidės Rūtos Rūtės paslauga – edukacija „Cukraus Lietuva“. Tai pagrindinė ir populiariausia cukraus dirbtuvėlių programa, kurios metu demonstruojama cukraus liejimo technologija, pristatomi iš cukraus sukurti „namukai“ pagal tikrus Lietuvoje esančius architektūrinius statinius. Cukraus edukacija išskirtinė, nes čia pristatoma Lietuvos architektūra, istorija, kuriamos puikios emocijos. Apdovanojimai įteikti edukacijos autorei Rūtai Milušauskaitei.

  2023 m. konkurse „Sukurta Prienų krašte“ dalyvavo ir daugiau aukštos kokybės, inovatyvių, išsiskiriančių, konkurencingų įmonių ir individualių gamintojų bei kūrėjų, kurie taip pat apdovanoti sertifikatais ir Savivaldybės dovanomis: UAB „AIPEK“ vadovė Vilija Čiapaitė, sukūrusi krašto seniūnijų mitinių būtybių paveikslus, legendų tekstus ir išleidusi knygą „Prienų ir Birštono krašto legendos ir mitai: krašto mitinės būtybės“; UAB „Ekofrisa“ už ekologiškų pūstų grikių granolos su liofilizuotais vaisiais gaminį; floristė Jurgita Vaičiūnaitė, kurianti įvairias rankų darbo gėles ir dekoracijas namams, vitrinoms, fotostudijoms (jos rankomis sukurtos gėlės puošė ir Padėkos vakaro sceną); UAB „EVIJA & Partner“ įkūrėjai Rima ir Mantas Adomaičiai už apsauginį kremą „Klasikinis“, verslininkai puoselėja senąsias lietuviškas tradicijas – gamina natūralios sudėties kosmetiką „Evija“; ūkininkė Vaiva Buliauskienė už gaminį „Gerulių kaimo sūriai“, jos ūkyje gaminama daugiau nei 20 rūšių sūrių, jogurtai, užtepėlės, desertiniai užkandžiai ir kiti pieno produktai.

  Vakaras baigėsi Kauno valstybinio muzikinio teatro ir Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos atlikėjų koncertu.

  Prienų r. savivaldybės informacija

Skip to content