• Naujienos
 • Prienų r. savivaldybės delegacija lankėsi Naugarduke

  Prienų r. savivaldybės delegacija lankėsi Naugarduke

  Lapkričio 13–15 d. Prienų r. savivaldybės delegacija – meras A. Vaicekauskas, mero patarėja Jūratė Zailskienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prienų skyriaus deleguotas UAB „Dambravos žuvis“ komercijos direktorius Vytautas Jaruševičius – lankėsi Naugarduke (Baltarusija).

  Naugarduko vykdomajame komitete vyko susitikimas su vietos įmonių vadovais, kurie ir prieniškiams, ir Lenkijos Elbliongo miesto delegacijai pristatė savo įmonių veiklas ir iššūkius. Baltarusiai kvietė investuoti į jų laisvąją ekonominę zoną, papasakojo apie objektus, kuriems reikalingi investuotojai. Šio susitikimo metu buvo aptartos ir bendradarbiavimo galimybės turizmo, kultūros ir švietimo srityse.

  Delegacijai buvo aprodyta naujai sutvarkyta Naugarduko rajono Liubčės miestelio ligoninė, seniausia miestelio gatvė, pilis, kuri tvarkoma savanorių baltarusių, lenkų, lietuvių pajėgomis. Tą pačią dieną vyko ir Naugarduko žemės ūkio ir perdirbimo pramonės darbuotojų dienos šventinis minėjimas. Jo metu buvo pagerbti geriausi žemės ūkio ir perdirbamosios pramonės darbuotojai. Meras Alvydas Vaicekauskas, sveikindamas šventės dalyvius, pasidžiaugė jų darbo rezultatais, atsinaujinusia miestų draugyste ir padovanojo Naugarduko vykdomojo komiteto pirmininkui A. M. Markievičiui Prienų vėliavą.

  Delegacija aplankė ir poeto Adomo Mickevičiaus memorialinį muziejų.

  Šio vizito metu susitarta ir toliau bendrauti ir bendradarbiauti.

  UAB „Dambravos žuvis“ komercijos direktorius Vytautas Jaruševičius džiaugėsi, kad Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, vykdamas į susitikimus, kuriuose aptariami su ekonomika susiję klausimai, jau ne pirmą kartą pasiūlo vykti kartu ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prienų skyriaus atstovams. Tai stiprina verslininkų ir savivaldybės bendradarbiavimą, skatina supratimą ir dialogą.

  Prienų r. savivaldybės informacija

Skip to content