• Naujienos
 • Prienų ir Šakių atstovybių narių susitikimas

  Prienų ir Šakių atstovybių narių susitikimas

  Liepos pradžioje Gelgaudiškio dvare Kauno PPA rūmų Šakių atstovybės vadovas Arūnas Tarnauskas, narystės koordinatorė Daiva Palukaitienė, šakiečiai verslininkai pasitiko Prienų atstovybės narius. UAB „Ekofrisa“ direktorė Lina Padvaiskienė ir narystės koordinatorė Vaida Jančiauskienė pirmą kartą susitikti su šakiečiais atlydėjo naująjį atstovybės vadovą bendrovės „Wilara“ direktorių Gediminą Olsevičių. Sausio mėnesį ankstesnis atstovybių susitikimas vyko Prienuose, jame dalyvavusį bendrovės „Doletos langai“ direktorių šįsyk pakeitė „Doletos“ valdybos pirmininkas Vytautas Silevičius.

  Susitikimo Gelgaudiškio dvare iniciatorius buvo „Swedbank“ Šakių klientų aptarnavimo centro valdytojas Marius Žebrauskis, į svečius atvyko ir jo kolegė „Swedbank“ klientų aptarnavimo centro Prienuose vadovė Jolita Kromalcienė. Banko Pietų Lietuvos filialo valdytojas Saulius Drasutis pristatė susirinkusiems banko elektronizacijos naujoves, kurioms verslas sparčiai kintant technologijoms jau šiandien turi pradėti ruoštis.

  Programą paįvairino ekskursija po dvarą, kurioje kultūros centro direktorė Diana Šležienė perteikė svarbiausius dvaro istorijos ir jo restauravimo faktus. Terasoje vykęs verslininkų pokalbis, kuriame savo įžvalgomis aktyviausiai dalijosi vietinis verslininkas UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“ direktorius Edmundas Rinkevičius, toliau plėtojo istorijos temą. Šįsyk apie Gelgaudiškio miestelio verslų, ypač dešimtmečius čia gyvavusios ir „numarintos“ keramikos gamyklos palikimą, verslo perspektyvas antrame pagal dydį rajono miestelyje po Šakių.

  Dalykinė renginio programa buvo skirta eksporto plėtrai. Savo įžvalgomis ir ilgamete patirtimi su verslininkais dalijosi Sigitas Brazinskas. Kadangi tarp susirinkusių buvo nemažai jau eksportuojančių įmonių, tiek UAB „Lauksva“ direktorė Loreta Valaitienė, tiek svečiai prieniškiai aktyviai diskutavo su lektoriumi, o jauniesiems verslininkams buvo naudinga išgirsti ir eksperto, ir patyrusių verslininkų nuomonę.

  Rūmų generalinis direktorius Vytautas Šileikis susitikimo pabaigoje džiaugėsi kokybišku turiningu renginiu, skatino tolesnį bendravimą ir bendradarbiavimą, iniciatyvas regionuose, aktyvų atstovybės dalyvavimą keičiant verslo aplinką.Skip to content