• Prienų atstovybės verslo bendruomenė lankė narį ŽŪB „Agroharmonija“

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prienų atstovybės nariai tęsia pažintinius susitikimus su kolegų įmonėmis.

    Praėjusį ketvirtadienį Prienų verslo bendruomenė lankėsi Vazgaikiemio kaime įsikūrusiame ŽŪB „Agroharmonija“ ūkyje, kuriame auginami Angus veislės jaučiai, įvairūs paukščiai, avys, daržovės, prieskoninės žolelės bei vaisiai. Žemės ūkio bendrovėje pagamintų sveikų maisto produktų galima užsisakyti į namus, taip pat ir paragauti „Harmony Parke“ įsikūrusiame gastrobare „SAMANA“. Būtent pastarajame ir vyko Kauno PPAR Prienų atstovybės narių susitikimas.

    Bendrovės vadovės Astos Grušnienės teigimu, savo veikloje jie vadovaujasi filosofija, kad tai, ką žmonės valgo, atsispindi jų sveikatoje. Todėl ir siūlo tik iš ūkyje užaugintų ir su meile surinktų produktų pagamintą maistą.

    Po ŽŪB „Agroharmonija“ prisistatymo susitikime KPPAR Kėdainių Filialo tarybos pirmininkas, Kėdainių krašto kredito unijos valdybos pirmininkas bei administracijos vadovas, Egidijus Žaltauskas verslo bendruomenei skaitė pranešimą tema „Finansiniai nusikaltimai elektroninėje erdvėje“.  Susirinkusieji diskutavo apie vis dažnėjančius sukčiavimo atvejus bei įmonių finansinės sistemos apsaugos klausimais.

Skip to content