• Prezidento laiškas rūmų nariams

  Prezidento laiškas rūmų nariams

  Gerbiamieji rūmų nariai,

  Sparčiai kintanti aplinka verčia keistis ir verslą aptarnaujančius rūmus. Pokyčiai reikalauja organizacijos lankstumo ir greičio.

  Poreikį atsinaujinti labai aiškiai konstatavome gegužės–birželio mėnesiais vykusioje strateginėje rūmų bendruomenės sesijoje „Pasirengę ateičiai“. Joje diskutavome, kas yra kritiškai svarbu organizacijos vizijoje, misijoje ir strateginėse kryptyse. Sesijos darbe, dalyvaujant per šimtą bendruomenės atstovų, išgryninome rūmų viziją, misiją ir veiklos prioritetus. Įvertinę, kad pagrindine verslo organizacijų kompetencija tampa empatija vartotojui, jo interesų ir lūkesčių supratimas, apibrėžėme vertės pasiūlymą nariams bei suformulavome rūmų vertybes.

  Mes visi kartu kuriame regiono, Kauno ir organizacijos ateitį. Džiaugiuosi, kad Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai vienija didžiausią regiono verslininkų būrį. Mūsų aktyvume ir bendrystėje slypi organizacijos stiprybė.

  Bendraukime, bendradarbiaukime, kartu įgyvendinkime rūmų viziją ir misiją. Kviečiu savo veiklose vadovautis mūsų bendruomenei svarbiomis vertybėmis: patikimumas, partnerystė, progresyvumas.

  Būkime aktyvūs ir solidarūs! Spartesnis Jūsų ir Jūsų verslo augimas įmanomas veikiant aktyvioje bendrystėje!

  Benjaminas ŽEMAITIS, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Skip to content