• Prezidentė Dalia Grybauskaitė viešėjo Kauno PPA rūmuose

  Prezidentė Dalia Grybauskaitė viešėjo Kauno PPA rūmuose
  Lietuvos ekonominiam augimui svarbus verslių moterų indėlis

  Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Kaune, kur Prekybos, pramonės ir amatų rūmuose susitiko su šio miesto Verslo moterų tinklo atstovėmis. Kauno verslo moteru tinklas yra vienas didžiausių ir aktyviausiai veikiančių Lietuvoje. Susitikime buvo aptarti verslumo skatinimo klausimai, smulkaus ir vidutinio verslo svarba šalies ekonomikai, ES finansuojami projektai ir tarptautinių verslo ryšių plėtra.

  „Sėkmingai didelėms ir mažoms įmonėms įvairiausiose srityse vadovaujančios moterys svariai prisideda stiprinant šalies ekonomiką ir kuriant naujas darbo vietas. Lietuvos ekonomikos augimui užtikrini būtina dar labiau skatinti veiklių moterų iniciatyvas bei sudaryti lygias galimybes vadovauti verslui“, – sakė šalies Prezidentė.

  Šiuo metu vadovės moterys sudaro apie 10 % didžiausių Lietuvos įmonių aukščiausio lygio vadovų dalį. Pasak Prezidentės, po truputį didėjantis vadovaujančių moterų skaičius – svarbus ekonomikos augimo veiksnys.

  Prezidentė verslininkes paragino ir toliau tobulėti, diegti savo veikloje naujoves ir siekti aukščiausių rezultatų. Šalies Prezidentė taip pat palinkėjo verslininkėms būti pavyzdžiu visoms moterims, dalintis gerąja patirtimi ir plėsti vadovaujančių moterų ratą Lietuvos versle.

  Nuotraukos: R. Dačkus.

  2014-02-22, Prezidentės spaudos tarnyba

  Kitos susitikimo nuotraukos


Skip to content