• Pramonės revoliucija 4.0. Ar mes tam pasiruošę?

    Spalio 17 d. Eksportuotojų ir INNO klubai surengė bendrą susitikimą ir svečiavosi pas Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų narį – programavimo mokyklą „Kaunas Coding School“.  „Kaunas Coding School“ organizuoja įvairius programavimo, duomenų analitikos, projektų valdymo („Agile“) ir kt. mokymus, kursus, rengia darbuotojų apmokymus įmonių viduje.

    Sunku nepastebėti fakto, kad visame pasaulyje gamybos procesai yra vis labiau automatizuojami. Matyt, nebetoli laikas, kai įmonių, kuriose procesai nėra automatizuoti, tiesiog neliks. Pasaulinė praktika rodo, kad technologiniai pokyčiai į verslo pasaulį ateina kur kas sparčiau nei daugelis tikisi.  Tad apie tai, kas yra Pramonės revoliucija 4.0 ir kodėl mums jos reikia, kalbėjo Dominykas Rentelis – „Kaunas Coding School“ lektorius, įmonės „Littelfuse“ programuotojų grupės vadovas, UAB „Industrial Robotics Company“ mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros informacinių sistemų vyr. specialistas/programuotojas.

    Lektorius susitikimo dalyviams pristatė, kokia yra dabartinė situacija gamybinėse kompanijose Lietuvoje ir užsienyje, kaip vyksta robotizacija, kokie yra naujausi sandėlių valdymo ir prekių judėjimo juose sprendimai ir ko reikia, kad „Pramonės revoliucija 4.0“ tikrai įvyktų.

    Susirinkusieji mielai dalyvavo diskusijose, dalinosi savo praktine patirtimi ir įžvalgomis, svarstė kokios užsienio kompanijos lyderiauja robotizacijoje bei diktuoja šios srities „madas“ ir ko ne tik galėtume, bet ir turėtume iš jų pasimokyti.

Skip to content