• Naujienos
 • Pokyčiai KPPAR Kauno Finansininkų klube: išrinktas vadovas ir valdyba

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (KPPAR) veikiantis, tryliktus gyvavimo metus skaičiuojantis, KPPAR Kauno finansininkų klubas (KFK) ataskaitiniame susirinkime, kuris vyko šių metų sausio 26 d., ateinančių trejų metų kadencijai išrinko valdybą. O vasario 1-ąją vykusiame valdybos posėdyje antrai trejų metų kadencijai Kauno finansininkų klubo vadovu valdyba išrinko Mindaugą Bičkauską, Medicinos banko Vilniaus filialo direktorių. Ilgamečių KFK valdybos narių gretas papildė ir nauja narė, ja pirmą kartą buvo išrinkta Roma Noreikienė, BĮ „Kauno biudžetinių įstaigų buhalterinė apskaita“ direktorė.

  Klubo valdybos nariai:

  • Vaida Butkuvienė, UAB „Aurita“ direktorė;
  • Danutė Binkienė, Kauno kolegijos Verslo fakulteto lektorė;
  • Vytis Arlauskas, „Hegelmann“ įmonių grupės finansų vadovas
  • Tomas Jokubauskas, UAB „Aconitum“ generalinis direktoriaus pavaduotojas finansams;
  • Roma Noreikienė, BĮ „Kauno biudžetinių įstaigų buhalterinė apskaita“ direktorė;
  • Vera Mileikienė, Kauno PPA rūmų Verslo bendruomenės skyriaus vadovė, klubo koordinatorė.

  Kauno PPA rūmų bendruomenės vardu sveikiname KFK vadovą Mindaugą Bičkauską bei klubo valdybos narius su naujos kadencijos pradžia ir linkime sėkmės!

  Jei esate vyr. finansininkas, finansų vadovas ar įmonių vadovas turintis teisę priimti finansinius sprendimus, kviečiame tapti klubo nariu ir pasinaudoti galimybe užmegzti profesinius ir asmeninius ryšius su savo srities profesionalais, dalyvauti atviro stalo diskusijose su įvairių sričių ekspertais, generuoti naujas idėjas, kaip tobulinti įmonės finansų valdymą, išmokti tinkamai valdyti finansininko psichologinę savijautą, ugdyti savo finansinį mąstymą.

  Daugiau informacijos apie KPPAR veikiantį Kauno finansininkų klubą rasite nuorodoje: https://chamber.lt/bendruomene/rumu-klubai/kauno-finansininku-klubas/

  Jeigu pageidaujate prisijungti prie klubo veiklos, maloniai kviečiame susisiekti su Kauno finansininkų klubo koordinatore – Vera Mileikiene, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo bendruomenės skyriaus vadove el. paštu: vera.mileikiene@chamber.lt , tel. nr.: +370 615 14 483

Skip to content