• Plėtros kryptis – eksportas. Auginame kompetencijas

    Plėtros kryptis – eksportas. Auginame kompetencijas

    Paskatinti Lietuvos įmones eksportuoti ir plėsti apimtis, suteikti reikiamų žinių apie eksporto procesus ir jų valdymą, pristatyti VšĮ „Versli Lietuva“ eksporto skatinimo priemonių žemėlapį, Kauno PPA rūmų teikiamas paslaugas ir pasidalinti sėkmės istorijomis. Toks buvo Jonavoje vykusio renginio“Plėtros kryptis – eksportas. Auginkime kompetencijas!“ tikslas.

    Gausiai susirinkę Jonavos verslininkai sužinojo, kuo įmonėms naudinga eksporto diagnostika, kokios svarbiausios eksporto proceso grandinės dalys ir kaip jas valdyti, kokią įtaką įmonės rodikliams daro išorinė kompleksinė komunikacija, kaip geriau pasiruošti parodoms: nuo pirminio pasiruošimo iki stendo dizaino ir mokėjimo prisistatyti klientams. Buvo pristatyti verslo įmonių praktiniai patarimai ir sėkmės istorijos.

    Apie alternatyvius verslo partnerių paieškos būdus užsienyje kalbėjo Kauno PPA rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vadovas Aivaras Knieža.

    Renginyje dalyvavo ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius ir laikinasis Jonavos rajono savivaldybės meras Eugenijus Sabutis.
Skip to content