• Plaktukas – jau Verslo alėjoje

    Plaktukas – jau Verslo alėjoje

    Parodos kalne jau galima pamatyti pagrindinį kuriamos Lietuvos verslo alėjos akcentą – beveik 3 metrų aukščio granitinį plaktuką. Skulptoriaus Algimanto Šlapiko ir architekto Daliaus Paliukaičio kūrybiniu sumanymu, plaktukas simbolizuoja pirmapradžius gamybos įrankius. Greta vienoje linijoje bus išdėstytos iš granito iškaltos simbolinės vinys, imituojančios konvejerinį gamybos principą, su rėmėjų pavadinimais.

    Kitoje K. Petrausko gatvės pusėje, palei Vydūno alėją, vyksta ir Verslo skvero įrengimo darbai. Čia iškils Pinigų kalnas su bronzinėmis Lietuvos istorinių monetų kopijomis.

    Alėjos ir skvero įrengimo darbus numatoma pabaigti Lietuvos Valstybės 100-mečio. Simbolinė kapsulė su laišku ateities kartoms buvo įkasta spalio 12 d.

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų vykdomo projekto partneriais ir rėmėjais tapo 29 bendrovės, organizacijos ir verslininkai. Tai AB „Lifosa“, AB „Achema“, AB „YIT Kausta“, AB „Volfas Engelman“, UAB „Novameta“, UAB „Baltijos polistirenas“, UAB „SDG“, UAB „Serfas“, UAB „Liuks“, UAB „Hoptrans Holding“, UAB „Hegelmann Transporte“, UAB „Garlita“, UAB „INTI“, UAB „Kautra“, UAB „Kauno liftai“, AB „Vilkijos ūkis“, UAB „Kesko Senukai“, UAB „Maxima LT“, UAB „Vičiūnų grupė“, Lietuvos žemės ūkio rūmai, Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija, AB „Lytagra“, UAB „Kika group“, AB „Liteksas“, UAB „Metga“, Stasė ir Romas Pavasariai, Rūta ir Eduardas Jasai, Onutė ir Mečislovas Rondomanskai, Kauno PPA rūmų klubas „Verslas Kaunui“.Skip to content